Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водії в Києві
  5. Водії
  Відправити резюме

  Водії

  Заблокована
   17 червня  Київ 
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: 073-550-1053
  Адреса:Київ, р-н Корчувате-2, Острівна, 14

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  водії кат. «В», «С» на вантажні автомобілі (Івеко Дейлі, Мерседес 409 D) або зі своїм авто з фургоном (17-20 куб.м). Для роботи в м.Київ. Вимоги: ДР в м. Київ, при необхідності участь у завантаженні/розвантаженні, вміння провести ТО. З/п 2 рази в місяць. Іногороднім житло.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору