Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Водитель-охранник
Відправити резюме

Водитель-охранник

Заблокована
9 500 грн.
 18 січня  Київ 
Компанія: Холдинг охранных предприятий "ШЕРИФ"  (https://jobs.ua/company-holding-ohrannyih-predpriyatiy-sherif-63459) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс
Показати контакти

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Водитель-охранник в группу быстрого реагирования в холдинг «ШЕРИФ». З/п 9500-12000 грн. Есть возможность дополнительного заработка. Жел. муж., 23-40 лет, от 175 см, вес от 71 кг. Отсутствие судимости, алко-, наркозависимостей принципаиально важно! Стаж уверенного, безаварийного вождения от 3 лет, ответственное отношение к транспорту. ГР: 1/2 или 1/1. Официальное оформление. Стабильность. Надежность. Карьерный рост. Занятия. Панкратион, тренировки, стрельбы за счет компании.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору