Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Харкові
  4. Робота Водитель такси в Україні
  5. Водитель такси
  Відправити резюме

  Водитель такси

  Заблокована
  20 000 грн. + %
   12 січня  Харків 
  Компанія: Щербань Владислав Викторович   (https://jobs.ua/company-scherban-vladislav-viktorovich-1608781) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (050) 675-39-33
  Контактна особа:Владислав Шербань
  Адреса:Пушкинская

  Вимоги

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:від двох років
  Графік роботи:вільний графік роботи

  Опис вакансії

  Требуется на условиях аренды 800-1000 опытный порядочный водитель со стажем на автомобиль Toyota Corolla для работы в такси или на ваше усмотрение. Залог присутствует.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору