Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водій в Києві
  5. Водій
  Відправити резюме

  Водій

  Заблокована
  25 000 грн.
   15 липня  Київ 
  Компанія: Anycar   (https://jobs.ua/company-anycar-1607765) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Водій на авто компанії Uber, Bolt, Uklon. Входимо в топ-5 кращих автопарків Києва. В управлінні понад 150 автомобілів. Вимоги: бажано вік від 21 року, посвідчення кат. "В" від 3 років, бажання працювати та заробляти, відсутність судимостей і ст.130, наявність смартфона. Ми даємо можливість: працювати без початкового внеску. З/п 60% від каси + чайові. Нові автомобілі від 2016 р. з кондиціонером. На одному автомобілі працює один водій. Індивідуальний графік роботи. Навчання за рахунок компанії. Парковка за місце проживання. Працювати на авто компанії з подальним викупом. Щоденний аванс і щотижневий розрахунок. Ремонт і ТО, повне КАСКА - за рахунок компанії. www.anycar.taxi

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору