Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водій в Києві
  5. Водій
  Відправити резюме

  Водій

  Заблокована
  20 000 грн.
   14 жовтня  Київ 
  Компанія: Паламаренко М.А.  (https://jobs.ua/company-palamarenko-ma-1568150) (Всі вакансії)
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (097) 962-99-88

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Водії на вантажний автомобіль MAN 5т для розвезення продукції по торгівельним магазинам та складам м.Києва, та областi. (1-4 точки) Вимоги: кат. "С", ДР на подібних авто. Знання доріг та вулиць м. Києва, порядність та пунктуальність. Баж. вік від 25 до 45 років. З/п від 20000-25000грн і вище.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору