Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Вакансии
Отправить резюме

Водій автотранспортних засобів (санітарного автомобіля)

Заблокирована
4 000 грн. + %
 12 февраля  Нововолынск 
Компания: КЗ "ВОЦЕМДМК"  (https://jobs.ua/company-kz-votsemdmk-418899) (Все вакансии)

Требования

Образование:среднее
Опыт работы:от двух лет
График работы:посменно

Описание вакансии

Вимоги: Посвідчення водія категорій В, С, D, E (усіх).

Обов'язки:

 • Управляє санітарним автомобілем виїзної бригади швидкої медичної допомоги
 • забезпечує доставку медичних працівників та оснащення виїзної бригади швидкої медичної допомоги до місця призначення у найкоротший термін за оптимальним маршрутом;
 • забезпечує перевезення хворих і потерпілих до місця призначення.
 • дотримується вимог безпеки руху
 • Перевіряє технічний стан санітарного автомобіля відповідно до вимог та проводить всі види ремонтних робіт закріпленого за ним автомобіля.
 • Підготовлює до роботи та своєчасно подає санітарний автомобіль медичному персоналу виїзної бригади швидкої медичної допомоги для виїзду.
 • Забезпечує постійну готовність до виїзду для надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим .
 • Допомагає медичному персоналу при наданні екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим.
 • У відсутності медичних працівників виїзної бригади швидкої медичної допомоги забезпечує зберігання оснащення бригади та підтримка постійного радіотелефонного зв’язку з фельдшером-диспетчером станції (підстанції) швидкої медичної допомоги.
 • У встановлений розпорядком підстанції час, але не пізніше як за 15 хвилин до початку зміни, з’являється для передрейсового медичного огляду, прийому і здачі автомобіля.
 • Перевіряє спільно з відповідальним за випуск на лінію технічний стан автомобіля у відповідності з вимогами Правил дорожнього руху, Правил технічної експлуатації з обов’язковою відміткою в шляховому листі, звернувши особливу увагу на справність гальмівної системи, рульового управління, прилади сигналізації і освітлення.

Умови: Негайне бронювання при працевлаштуванні.

Показать контакты


Внимание!

Уважаемые соискатели, обращаем ваше внимание на платные номера телефонов с кодом 070 (700), 090 (900), а также на прямые короткие мобильные номера. Стоимость минуты разговора с таким номером может составлять до 60 грн. Если Вы позвонили по номеру телефона указанному в вакансии, а автоответчик или ответивший человек предлагает перезвонить на номер с таким кодом — убедительная просьба, не звоните, чтобы не стать жертвой телефонного обмана!

Кроме того, просим вас остерегаться вакансий, где требуется внесение залоговой суммы или страхового взноса. Помните! Любое вложение средств, которое требуется от соискателя, в 90% случаев является мошенничеством!

В случае обнаружения подобной вакансии нажмите, пожалуйста, на кнопку «Жалоба», которая находится под текстом каждой вакансии.

Давайте вместе избавимся от мошенников!

Причина жалобы *

Опишите коротко суть жалобы *

  Горячие вакансии

↑ Наверх