Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водій кат. "В,С" в Києві
  5. Водій кат. "В,С"
  Відправити резюме

  Водій кат. "В,С"

  Заблокована
   17 липня  Київ 
  Рубрики:Транспорт, автосервіс

  Контакти

  Телефон: +38 (073) 550-10-53
  Адреса:м. Київ, р-н Корчувате-2, Острівна, 14

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Водії кат. «В» і «С» на вантажні автомобілі, автофургони (Івеко Дейлі, Мерседес-409D), або зі своїм авто з фургоном (17-20 куб.м.) на постійну роботу підприємству (переробка вторсировини). Робота в м. Київ. Вимоги: ДР в м. Київ, за необхідністю погрузка/розгрузка авто, вміння провести ТО, розрахунок два рази на місяць. Іногороднім надається житло.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору