Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Водій в службу таксі Uber в Києві
  5. Водій в службу таксі Uber
Відправити резюме

Водій в службу таксі Uber

Заблокована
  3 грудня  Київ 
Компанія: Служба таксі Uber (ФЛП Цаплій О.М.)  (https://jobs.ua/company-slujba-taks-uber-flp-tsaply-om-1601292) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс, Інші пропозиції, Робота без кваліфікації

Контакти

Телефон: +38 (068) 189-01-57
Контактна особа:Алексей
Адреса:Київ

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Водій в службу таксі Uber. Компанія на постійній основі шукає водіїв на свій автопарк для роботи в службі таксі Uber. Автомобілі парку Peugeot 301, Citroen c-elysee, Skoda Fabia. Всі автомобілі вчасно і швидко обслуговуються. Від нас- все для комфортної роботи, від вас - БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ І ЗАРОБЛЯТИ. УМОВИ РОБОТИ - 55% ВІД КАСИ ВАШІ.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  VIP вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору