Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Воспитатель в частный детский сад в Києві
  5. Воспитатель в частный детский сад
  Відправити резюме

  Воспитатель в частный детский сад

  Заблокована
   11 січня  Київ 
  Компанія: Детский центр развития "Щасливе дитинство"  (https://jobs.ua/company-detskiy-tsentr-razvitiya-schaslive-ditinstvo-1590985) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади; Робота для студентів

  Контакти

  Телефон: +38 (093) 992-90-34
  Контактна особа:Елена Евгеньевна

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається

  Опис вакансії

  Требования: Педагогическое образование ( высшее, неполное высшее, среднее ), опыт работы или без опыта, любовь к детям, ответственность, умение работать в команде, желание профессионально расти и развиваться.

  Обязанности: Выполнение режимных моментов, подготовка к занятиям и проведение занятий, участие в жизни сада,

  Условия: Не большое количество детей, дружный коллектив, психологически комфортная обстановка, помощь на всех этапах работы,предоставление рабочих материалов, своевременная зарплата, чай/кофе/печеньки.

  Находимся в Соломенском районе.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

  Схожі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору