Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Військовослужбовець в Києві
  5. Військовослужбовець
  Відправити резюме

  Військовослужбовець

  Заблокована
  10 500 грн.
   20 травня  Київ 
  Компанія: Воинская часть 2260 Национальной гвардии Украины  (https://jobs.ua/company-voinskaya-chast-2260-natsionalnoy-gvardii-ukrainyi-411566) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Телефон: +38 (067) 734-99-07
  Контактна особа:Олександр Івашко
  Адреса:Киев

  Вимоги

  Освіта:не має значення
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:позмінна робота

  Опис вакансії

  Підрозділ з охорони особливо важливих державних об'єктів.

  Служба в НГУ, охорона важливих державних об'єктів (пільгова 1 рік за 1.5роки). Графік: доба через три. Забезпечення формою одягу. Забезпечення харчуванням на чергування. Повний соціальний пакет. Виділення коштів на оздоровлення (на відпустку), матеріальна допомога (раз на рік), заробітна плата: від 10500. Чоловіки та жінки, віком: 18−27 (без строкової служби в армії), 18−50(якщо проходив службу у ЗСУ). Не судимі.


  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Схожі вакансії

  Часто шукають:

  ↑ Вгору