Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Ужгороді
  4. Робота Військовослужбовець в Україні
  5. Військовослужбовець
  Відправити резюме

  Військовослужбовець

  Заблокована
  12 500 грн.
   12 жовтня  Ужгород 
  Компанія: Другий відділ Ужгородського РТЦК та СП  (https://jobs.ua/company-drugiy-vddl-ujgorodskogo-rttsk-ta-sp-1612027) (Всі вакансії)
  Рубрики:Охорона, безпека

  Контакти

  Телефон: +38 (098) 465-55-01
  Контактна особа:Юлія Химич

  Вимоги

  Освіта:середня
  Досвід роботи:не вимагається
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  Вимоги: Вік від 18 до 50 років;

  стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками професійно-психологічного відбору;

  фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата;

  базова загальна освіта та вище;

  мотивація до військової служби;


  Умови: 

  Військова служба за контрактом — це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку вступили на військову службу на певний період.

  Соціальний пакет:

  - щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів в залежності від вислуги років. Передбачені також додаткові відпустки в зв’язку із навчанням, соціальні відпустки, відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин;

  - отримання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військово-медичних закладах охорони здоров’я та членів сімей;

  - право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік;

  - можливість отримання безкоштовного житла за рахунок держави;

  - обов’язкове особисте страхування військовослужбовців;

  - першочергове надання дітям військовослужбовців за місцем проживання їх сімей місць у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах.

  Грошове забезпечення:

  - мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом становить 10 200 грн.;

  - за укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям в таких розмірах: рядовим – 8, сержантам

  і старшинам – 9 розмірів прожиткових мінімумів;

  - додаткові виплати за виконання завдань в ООС становить від 6,5 до

  17 тис. грн. в залежності від відстані від лінії бойового зіткнення;

  - грошове забезпечення військовослужбовців військових частин Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, морської піхоти ВМС Збройних Сил України та гірсько-штурмових військових частин в середньому

  на 2-3 тис. грн. більше ніж в інших військових частинах Збройних Сил України;

  виплачується компенсація за піднайом житла для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом.

  Отримання освіти:

  - право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти;

  - можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського старшинського складу, які мають вищу освіту.

  Військова служба за контрактом поєднує в собі патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, а також дає стабільну основу для соціальної і економічної захищеності. Тому той, хто обирає героїчну професію захисника Вітчизни, відчуватиме себе соціально захищеним і матиме всі перспективи для кар'єрного зросту і економічної стабільності.

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    Гарячі вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору