Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Запоріжжя
  4. Керівництво
  5. Заступник директора- художнього керівника
Відправити резюме

Заступник директора- художнього керівника

Заблокована
7 500 грн.
  5 травня  Запоріжжя 
Компанія: Запорожский муниципальный театр-лаборатория "VIE"  (https://jobs.ua/company-zaporojskiy-munitsipalnyiy-teatr-laboratoriya-vie-388070) (Всі вакансії)
Категорії:Керівництво
Показати контакти

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Якщо ви готові вирішувати деякі складнощі і вас не лякає «господарська діяльність»! Ви універсальний, пунктуальний, креативний та відповідальний кандидат! То ми чекаємо у нашу творчу родину!

Довіряємо важливі речі, такі як:
- всю господарську діяльність та забезпечення її налагодженого функціювання.
- укладання договорів з підрядними організаціями та угод, що стосуються основної та господарської діяльності.

Обязанности:

Доручаємо:

- представляти інтереси театру в державних та комерційних установах, судах.
- виконувати обов'язки директора художнього керівника під час його відсутності.

Вимагаємо:
- знання основ трудового законодавства України, правила і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту, а також чинне законодавство в галузі культури й мистецтва та нормативні акти, що регулюють творчо-виробничу і господарсько-фінансову діяльність театру.

Условия: Що гарантуємо зі свого боку: роботу в мальовничому місті, своєчасну оплату чесної праці, ̶п̶е̶р̶е̶к̶у̶р̶и̶ розмови біля Дніпра, перегляд вистав та безмірну любов та довіру.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору