Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Києві
  4. Робота Завідувач відділу в музеї в Києві
  5. Завідувач відділу в музеї
  Відправити резюме

  Завідувач відділу в музеї

  Заблокована
   31 березня  Київ 
  Компанія: Музей театрального, музичного та кіномистецтва   (https://jobs.ua/company-muzey-teatralnogo-muzichnogo-ta-knomistetstva-1608829) (Всі вакансії)
  Рубрики:Наука, освіта, переклади

  Контакти

  Контактна особа:Театральний музей
  Адреса:Київ, Лаврська, б. 9,

  Побажання до співробітника

  Освіта:повна вища
  Досвід роботи:обов'язковий
  Графік роботи:повний робочий день

  Опис вакансії

  ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ КІНО

  Кваліфікаційні вимоги.

  • Повна вища освіта (кінознавство). 
  • Стаж музейної роботи на посадах керівників нижчого рівня (сектору, відділу): для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.
  • впевнений користувач ПК (Додатки Google, MC Office); знайомство з автоматизованими системами обліку;
  • наявність наукових праць, наукового ступеня та знання англійської буде перевагою.

  Завдання та обов’язки. Здійснює наукове керівництво відділом (сектором) під час дослідження самостійних тем, проводить наукові дослідження і розроблення складних і відповідальних тем. Організовує збирання наукової інформації за темою, проводить аналіз, теоретичне узагальнення наукових даних, результатів експериментів і обстежень. Перевіряє правильність результатів, отриманих працюючими під його керівництвом. Бере участь у підвищенні кваліфікації працівників. Проводить екскурсії і читає лекції згідно із встановленими нормами. Забезпечує раціональну розстановку працівників відділу (сектору). Сприяє розвитку творчої ініціативи працівників і підвищенню їх кваліфікації. Контролює дотримання працівниками відділу (сектору) правил й норм охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту й правил внутрішнього трудового розпорядку.

  Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури; нормативні й керівні матеріали з питань музейної роботи; основи музеєзнавства; методику проведення екскурсійно-лекційної роботи та інших науково-освітніх заходів; тематику експозицій музею, тематику екскурсій, лекцій; передовий досвід науково-освітньої роботи вітчизняних і зарубіжних музеїв; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Особисті якості:

  • комунікабельність;
  • креативність;
  • вмотивованість, відповідальність та зацікавленість в музейній роботі.

  Умови:

  • офіційне працевлаштування
  • на період випробувального терміну — зарплата 7460 грн., в подальшому — за результатами роботи

  Резюме надсилати на відправити резюме

  Увага!

  Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

  Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

  У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

  Давайте разом позбудемося шахраїв!

  Причина скарги *

  Опишіть коротко суть скарги *

  Шукаєте роботу?

    VIP вакансії

  Часто шукають

  ↑ Вгору