Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
  3. Вакансії в Южному
  4. Робота Змінний механік (судновий) - змінний помічник капітана в Україні
  5. Змінний механік (судновий) - змінний помічник капітана
Відправити резюме

Змінний механік (судновий) - змінний помічник капітана

Заблокована
 31 жовтня  Южне 
Компанія: ДП „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”  (https://jobs.ua/company-dp-morskiy-torgovelniy-port-yujniy-410515) (Всі вакансії)
Категорії:Транспорт, автосервіс, Виробництво

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Умови роботи

Офіційне оформлення на постійну роботу змінним механіком (судновим) - змінним помічником капітана Державного підприємства „МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ „ЮЖНИЙ”, система премій, автотранспорт підприємства, медична страховка.

Необхідні навички

Загальні вимоги: громадянство України, придатність за станом здоров'я, наявність відгуків про працю або схвальних характеристик, наявність документів про освіту щодо присвоєння відповідної кваліфікації.

Обов'язки

Виконання завдань та обов'язків згідно інструкції змінним механіком (судновим) - змінним помічником капітана, дотримання вимог з охорони праці.

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

Часто шукають:

↑ Вгору