Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа яхтингу "sunSailing"

  Школа яхтингу "sunSailing"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 383-3157, (067) 226-8396

  Контактна особа:Олена

  Адреса сайту:sunsailing.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Дегтярівська, 26

  Ми займаємося: - навчанням управлінню яхтою; - організацією круїзів на яхтах; - орендою яхт по всьому світу; - організацією корпоративного відпочинку на яхті; - організацією весільних подорожей на яхті. Що таке відпочинок на яхті? Це відпочинок для людей, які цінують свободу і комфорт, які люблять різноманітність, бажають пізнати незвідане і цінують кожен момент життя. Це романтика пригод і насолода запахом моря. Це активний відпочинок, подорож і спортивний азарт. Це справжнє життя! До зустрічі на яхті!

  Напрями навчання: - навчання управлінню яхтою

  Тривалість курсу вивчення: - теоретичний курс - 1 місяць; - практичний курс - 1 тиждень

  Вартість за семестр: - теоретичний курс - 2550 грн; - практичний курс за кордоном з отриманням прав на яхту "Все включено" - від 950 євро/тиждень (у вартість включено: оренда яхти для навчання, послуги капітана-інструктора, заправки яхти паливом і водою, стоянки в портах, трансфер до місця старту яхти (Хорватія, Греція, Канарські острови), віза, харчування, практичне навчання, права на керування яхтою)

  Система знижок: - при проходженні теоретичного курсу - знижка на практичний курс - 5%; - акція "Приведи друга" - 5% на будь-який тип навчання; - знижки до 20% на оренду яхт для учнів школи

  Формат освіти: теоретичний курс, практичні майстер-класи

  Форма навчання: - вечірня форма навчання; - групи вихідного дня; - індивідуальні заняття

  Кількість осіб в групах: 4-8 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: після проходження теоретичного і практичного навчання студенти отримують права на керування вітрильною та моторною яхтою

  Додаткова інформація: Отримавши права шкіпера, ви зможете: - управляти вітрильними і моторними яхтами, а так само катамаранами водотоннажністю до 30 тон (судно приблизно 25 метрів у довжину); - брати в оренду яхти у всіх основних яхтових регіонах, наприклад, у Хорватії, Греції, Італії, Таїланді, на Сейшельських Островах, на Канарських островах та ін.; - відчути себе справжнім капітаном на своїй яхті.


  Часто шукають

  ↑ Вгору