Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Туристична компанія "Клуб-25"

  Туристична компанія "Клуб-25"

  Поставити питання

  Телефон: (032) 237-5440, (063) 101-9924

  Факс:(032) 237-5440

  Контактна особа:Анна Лук’янчук

  Адреса сайту:www.club25.lviv.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 22/3

  Пропонуючи наші послуги, ми в першу чергу хочемо бачити після завершення практичного тренінгу кваліфікованих менеджерів з туризму, що мають чітке розуміння взаємодії механізмів туристичного бізнесу від А до Я. Ми не готуємо теоретиків, ми готуємо практиків. Ми приділяємо велику увагу можливим помилкам при оформленні турів, що в майбутньому заощадить вам масу часу, грошей і нервів. Ми прибрали з наших програм все зайве, що займає багато годин, але не дає ніякої практичної інформації необхідної в роботі. Програма навчання охоплює всі аспекти роботи менеджера з туризму: - співпраця з туроператорами; - правові аспекти; - готельний сервіс; - організація та види харчування; - страхування, авіапереліт та транспортне обслуговування; - основні функції менеджера в тур. агентстві; - взаємини з клієнтом, розрахунок турів, туристичні та екскурсійні програми.

  Напрями навчання: - курси менеджера з туризму

  Тривалість курсу вивчення: 1,5 місяці

  Вартість за семестр: 1200 грн

  Система знижок: можливість надання знижки (розтермінування оплати за курс) розглядається індивідуально для кожного заявника

  Формат освіти: курси + мастер-класи

  Форма навчання: вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: 3-5 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: На сьогодні в нашому місті є багато подібних курсів. Під час наших курсів ми акцентуємо увагу саме на ефективній роботі у сфері туризму. Ми готуємо практиків, а не теоретиків туристичного бізнесу. Ми читаємо лекції лише про те, що чітко знаємо і розуміємо, приводимо приклади з власної практики, пояснюємо схеми діяльності суб’єктів туристичної діяльності в контексті конкретних туристичних компаній. Тренінги проводять досвідчені менеджери з туризму, які працюють у цій сфері понад 5 років, мають досвід проживання і роботи у цій сфері закордоном.


  Часто шукають

  ↑ Вгору