Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Освітній центр "Елькон"

  Освітній центр "Елькон"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 209-1409, (067) 641-7200, (095) 792-5608

  Факс:(044) 209-1409

  Контактна особа:Альона

  Адреса сайту:www.lcon.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пр-т Червонозоряний, 119в, офіс 30

  Компанія "Елькон" - лідер на ринку України в галузі професійного навчання та консалтингу у фінансово-економічній сфері. Більше 10 років ми спеціалізуємося на розробці кращих схем ведення бізнесу, а для персоналу нами проводяться ефективні програми підвищення кваліфікації. Викладачами нашого центру розроблено ряд книг, а також дистанційне навчання і тестування персоналу.

  Напрями навчання: курси для бухгалтерів та економістів: - програма сертифікації CAP/CIPA; - АССА ДипІФР - диплом за МСФЗ; - CIMA "Управління ефективністю бізнесу" - диплом з управлінського обліку; - 1С: Бухгалтерія 8; Бухгалтерський облік: початківець і просунутий рівень, Financial English; - тренінги та семінари Навчання за програмою CAP/CIPA: - рівень CAP (Фінансовий облік - 1, Управлінський облік - 1, Податки і Право); - рівень CIPA (Фінансовий облік - 2, Управлінський облік - 2, Фінансовий менеджмент, Аудит) Підготовка до складання кваліфікаційного іспиту ACCA ДипІФР (ACCA DipIFR) за Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності. Підготовка до складання кваліфікаційного іспиту CIMA "Управління ефективністю бізнесу", який є першою кваліфікацією в області управлінського обліку російською мовою, пропонованою міжнародною професійною організацією CIMA. Навчальний курс "1С: Бухгалтерія 8" за новою покращеною методикою + компакт-диск + книга. Курси "Бухгалтерський облік для початківців", "Бухгалтерський облік: просунутий рівень". Курс "Financial English" - вивчення фінансової англійської. Курс "1С Бухгалтерія 8". тренінги та семінари: - Бюджетування: практичний аспект; - Гнучкі бюджети і система аналізу діяльності компанії; - Методи і способи ціноутворення; - Фінанси для нефінансових менеджерів; - Управління витратами компанії; - Аналіз господарської діяльності компанії; - Консолідація фінансової звітності; - Економічна додана вартість (EVA) і система мотивації топ - менеджерів компанії; - Корпоративне право; - Навички ефективного керівника; - Особистісний ріст і емоційний інтелект (EQ) в бізнесі; - Лідерство і управління мотивацією компанії; - Інструменти активних продажів на B2B і B2C ринках; - Тайм-менеджмент: особиста і корпоративна ефективність та ін.

  Тривалість курсу вивчення: - від 1 до 3 місяців; - тренінги та семінари - 1-2 дні

  Вартість за семестр: від 1260 до 12800 грн

  Система знижок: - на постійній основі діють сезонні знижки 10%, 7% і 5% при ранній оплаті за навчання; - передбачена розстрочка на оплату; - також розроблено багато акційних пропозицій докладніше про умови акцій ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі "Акції"

  Формат освіти: - очні курси; - дистанційні курси; - тренінги, семінари

  Форма навчання: - по суботах або неділях - денна форма навчання; - по буднях у понеділок і четвер - вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: 10-15 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: - свідоцтво про закінчення курсу від ОЦ "Елькон"; - Проміжні сертифікати та дипломи після здачі іспитів, міжнародні дипломи та сертифікати від CAP/CIPA, CIMA, АССА

  Додаткова інформація: Навчання в ОЦ "Елькон" - це: - високий відсоток здачі іспитів; - кращі викладачі - практики; - оригінальна навчальна література, розроблена нашими викладачами; - інтерактивне навчання - синтез очного та дистанційного навчання, який дає небачений за ефективністю результат освоєння матеріалу та отримання практичних навичок; - зручна система оплати курсів в розстрочку. Діє система знижок при ранній оплаті за навчання, а також розроблено багато Акцій!


  Часто шукають

  ↑ Вгору