Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Pro Business School"

  Навчальний центр "Pro Business School"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 223-4884, (066) 971-7997

  Контактна особа:Олександр Нагорянський

  Адреса сайту:www.probusiness.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пров. Політехнічний, 1/3

  Pro Business School - це: - школа практичних курсів з реалізації бізнес-проектів і програм будь-якої складності; - система навичок і знань, що дозволяє підвищити ефективність бізнес-діяльності в будь-якій галузі. Результати навчання у нас: - підвищення ефективності бізнесу (збільшення прибутку); - підвищення рівня професіоналізму та вдосконалення функцій управління; - поліпшення розуміння бізнес-процесів; - поліпшення статистики роботи структурного підрозділу; - підвищення ступеня затребуваності на ринку праці. Наші переваги: - реальна застосовність для будь-якого виду бізнес-діяльності; - засвоєння та напрацювання практично застосовних навичок і знань: 30% теорії і 70% практики; - розробка власного проекту для розвитку бізнесу в обраній галузі та захист у провідних експертів міжнародного рівня; - застосування передових ІТ-систем управління проектами та автоматизації бізнес-процесів; - три види випускних документів; - наявність власного електронного середовища з розгорнутими ІТ-системами управління проектами та автоматизації бізнес-процесів; - навчання на практичних прикладах і застосування командно-рольового підходу в процесі навчання; - кооперація з провідними галузевими інститутами.

  Напрями навчання: - курс "Управління проектами"; - курс "Управління маркетингом"; - курс "Управління продажами"; - курс "Управління бізнесом"; - курс "IT для бізнесу"

  Тривалість курсу вивчення: від 1 місяця до 7 місяців

  Вартість за семестр: від 1499 грн до 13999 грн

  Система знижок: при оплаті відразу близько 10%

  Формат освіти: системні курси, практичні семінари, тренінги

  Форма навчання: - вечірні курси, без відриву від роботи, з 19:00 до 22:00, 2 рази на тиждень; - група вихідного, без відриву від роботи, з 10:00 до 17:00, 1 раз на тиждень

  Кількість осіб в групах: від 15 до 25 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: - сертифікат фахівця-практика Pro Business School та НТУУ; - свідоцтво про підвищення кваліфікації держ. зразка; - електронний сертифікат

  Додаткова інформація: Практична спрямованість. Навчальні програми нашого центру мають виняткову практичну спрямованість. У напрямку Управління проектами заняття ведуть практики, успішні професіонали в таких областях, як безпосередньо практичний проектний менеджмент, інвестиційний менеджмент, передінвестиційні дослідження, проектування, будівництво, ІТ-технології тощо). 30% теорії / 70% практики. Всі навчальні програми побудовані у форматі практикумів. Це означає, що в ході навчання, учні витрачають мінімум свого часу і уваги на необхідну теорію, а, в основному, розробляють свої власні практичні проекти, користуючись допомогою і під наглядом викладачів-практиків. Програми курсів: курс "Управління проектами": - ініціація і передінвестиційні дослідження проектів і програм; - планування проектів та програм; - виконання проектів і програм; - моніторинг і управління; - завершення проекту курс "Управління маркетингом": - формування концептуальної основи проектів; - стратегічний і маркетинговий аналіз, маркетингові дослідження; - формування маркетингової стратегії; - формування комплексу тактичного маркетингу; - планування маркетингової діяльності; - формування комунікаційної програми; - виконання і контроль реалізації маркетингових проектів і програм; - захист проекту курс "Управління продажами"; - школа продажів FMCG; - школа продажів SPIN; - школа керівників відділу продажів; - школа керівників відділу продажів Advanced; - школа директорів з продажів; - школа директорів з продажів Advanced курс "Управління бізнесом": - школа менеджменту; - школа лідерства; - школа лідерства Advanced; - екстрім-тренінг "Пригода cаморазкриття" курс "IT для бізнесу": - планування проектів в MS Project; - IT для керівника, системний курс.


  Часто шукають

  ↑ Вгору