Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчально-виробничий центр "Професійна безпека"

  Навчально-виробничий центр "Професійна безпека"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 510-0024

  Факс:(044) 510-0024

  Контактна особа:Анастасія

  Адреса сайту:www.profbezpeka.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 8

  В навчально-виробничому центрі "Професійна безпека" проводиться професійно-технічне навчання та підвищення кваліфікації згідно ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Заняття проводять досвідченні викладачі та майстри виробничого навчання. Після закінчення навчання слухачі отримують посвідчення встановленого зразка. Також ТОВ "НВЦ "Професійна безпека" проводить навчання та періодичну перевірку знань з охорони праці для робіт з підвищеною небезпекою (наприклад: оператор котельні, водій навантажувача, стропальник, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування та ін.). Перед проходженням вище вказаного навчання потрібно подати наступні документи: - ксерокопія паспорта; - ксерокопія індивідуального ідентифікаційного номеру; - фото 3х4 (кількість уточнюється); - медична довідка (при необхідності); - ксерокопія диплому чи трудової книжки (при необхідності).

  Напрями навчання: - курс стропальник; - курс водій навантажувача; - курс покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів; - курс електрогазозварник; - курс промисловий альпінізм

  Тривалість курсу вивчення: від 12 до 244 годин

  Вартість за семестр: від 270 до 552 грн / одне навчання

  Система знижок: гнучка система знижок

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 1 до 30 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: посвідчення

  Додаткова інформація: Крім навчання ми також: - в спеціально створених лабораторних умовах проводимо вимірювальні електротехнічні та механічні випробування; - надаємо професійні консультації та допомогу в придбані засобів індивідуального захисту; - здійснюємо юридичний супровід оформлення дозвільної документації; - надаємо послуги з поліграфії.


  Часто шукають

  ↑ Вгору