Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа дизайну та декору "Світлиця"

  Школа дизайну та декору "Світлиця"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 631-7917

  Контактна особа:Олена

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, пр-т Кірова, 46

  Дизайн-бюро "Світлиця" - професійне творче об'єднання однодумців - успішних дизайнерів, архітекторів, художників. У сфері дизайну інтер'єру ми працюємо вже більше 7 років. За цей період виконано більше 50 дизайн-проектів в Дніпропетровську і області, а так само в інших регіонах України. Крім основної діяльності проектування житлових і громадських інтер'єрів, дизайн-бюро Світлиця-Design навчає, і ділитися своїми знаннями та досвідом з людьми бажаючими змінити своє життя, реалізувати свій прихований творчий потенціал.

  Напрями навчання: - курс дизайнер інтер'єру, декоратор інтер'єру, розпис стін, майстер декоративної штукатурки, барельєф

  Тривалість курсу вивчення: від 3 до 6 місяців

  Вартість за семестр: від 500 грн/місяць

  Система знижок: при оплаті повного курсу одним платежем знижка 10%

  Формат освіти: курси, майстер-класи

  Форма навчання: - денна, вечірня форма навчання; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: індивідуальні заняття та в групах від 3-6 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Переваги авторської школи дизайну та декору "Світлиця". Економія бюджету проектних робіт. Не секрет, що вартість послуг з дизайну інтер'єру досить висока. Пройшовши навчання по курсу "Дизайнер свого будинку" або "Дизайнер інтер'єру. Професійно від дизайнера", ви зможете самостійно розробити проектну документацію, необхідну для виконання опоряджувальних робіт і реалізації ваших творчих задумів, заощадивши на послугах дизайнера інтер'єру. Ефективність . Уроки дизайну інтер'єру з професійним дизайнером, і мінімальна кількість осіб в групі (від 3 до 6 осіб) дозволяють вивчати більш детально теоретичний матеріал, а на практичних заняттях викладач приділить кожному слухачеві достатньо часу, відповість на запитання які цікавлять саме вас і допоможе вирішити конкретні завдання: розробку дизайну інтер'єру вашого об'єкта. Якщо ви вирішили зробити дизайн своєю професією, то у вас буде можливість виїхати з вашим викладачем-дизайнером на об'єкт, який в даний час знаходиться в роботі. Пройти всі стадії створення дизайн-проекту. Подивитися на роботу дизайнера зсередини. Адже у нормального дизайнера завжди є об'єкт в роботі, де він може показати свою роботу наочно. У нашій школі є групи денні, вечірні та групи вихідного дня. Ви можете вибрати зручний для вас час і дні занять. У нашій школі можна пройти індивідуальні майстер-класи та уроки по дизайну, проектування та декорування інтер'єру - це дозволить вам отримати необхідні знання та інформацію яка стосується особисто вашого інтер'єру, а також побажання до розкладу занять. Творча реалізація . Заняття з професійними архітекторами, дизайнерами, художниками, декораторами допоможуть розкритися вашим талантам і творчим здібностям. На уроках "Живопис для дорослих" ви поринете в таємничий і прекрасний світ фарб. Осягнете секрети майстерності. Напишете картину за три часи. Доступні навчальні матеріали. У вартість навчання включені всі матеріали, що необхідно для занять: методички з цікавими та доступними вправами, і домашньою роботою.


  Часто шукають

  ↑ Вгору