Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа верхової їзди "Мон Шері"

  Школа верхової їзди "Мон Шері"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 602-5942, (097) 799-6266

  Контактна особа:Одинець Ігор

  Адреса сайту:www.koni.prom.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Клепарівська, 39а

  Ми запрошуємо дорослих і дітей до нас! Що ми можемо запропонувати вам: - радість спілкування з прекрасними тваринами; - критий манеж практично в центрі міста; - навчені коні й уважні інструктора; - уроки верхової їзди для дорослих і дітей.

  Напрями навчання: - верхова їзда, підготовка до змагань з виїздки та конкуру, берейторські послуги (підготовка та виправлення коней)

  Тривалість курсу вивчення: курси на будь-який смак, як для новачка, так і для спортсмена

  Вартість за семестр: від 100 грн дитяче заняття

  Система знижок: при купівлі абонементів і по локальних системах знижок

  Формат освіти: курси, абонементи, експрес-курси, індивідуальні заняття

  Форма навчання: індивідуально, формат - інструктор, кінь, вершник, 1-2 години

  Кількість осіб в групах: 1 людина

  Додаткова інформація: Абонемент, або ласкаво просимо в клуб - навчання, розвиток, задоволення, здоров'я - все це на ваш вибір. Спецкурс для початківців складається з 10 занять, розрахований на людей які ніколи раніше не їздили верхи, але пристрасно бажають навчиться. Тренінги та семінари для вершників, тренерів, суддів. Тренінг для вершників (виїздки, конкур). Підготовка вершників до змагань, індивідуальний курс занять розробляється на базі потреб вершника. Райттерапія - метод лікування заснований на взаємодії людини і коня. Елементи вольтіжіровки і джигітовки. Вправи, які виконуються на коні, що рухається. Виїзди в поле та польові прогулянки. У супроводі інструктора, на відповідно підготовленому коні, і тільки тоді, коли ви будете готові: - берейторськи послуги (у тому числі виправлення та підготовка до змагань, зйомок). Час роботи: будні 9:00 - 19:00, вихідні 9:00 - 16:00.


  Часто шукають

  ↑ Вгору