Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. IT-універ компанії "Інфопульс Україна"

  IT-універ компанії "Інфопульс Україна"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 362-0577

  Контактна особа:Дмитро

  Адреса сайту:univer-pulse.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. Польова, 24, оф. 115

  IT-універ - це підрозділ однієї з кращих IT-компаній України (за рейтингом 2013 року) - компанії Infopulse (Інфопульс Україна). Тут навчають "на айтішника": програміста, розробника, тестувальника. Вчать систематично, ретельно підбираючи для кожної IT-спеціальності свій набір курсів, а кожен курс, у свою чергу, складається з найнеобхідніших тем для успішного оволодіння спеціальністю. Наші викладачі, професіонали в різних областях IT: програмісти, тестувальники, адміністратори, системні аналітики. Ми працюємо над великими і цікавими проектами у відомих IT компаніях Києва. А ввечері після роботи ми збираємося тут, в IT-універі. Ми приходимо сюди, щоб ділитися своїми знаннями та своїм досвідом, щоб розповісти вам про найсучасніші технології у світі IT, про те, чого ви не прочитаєте в підручниках і не вивчите самостійно. Ми розповімо вам, як ми робимо світ IT досконаліше, і навчимо Вас тому, як це робити.

  Напрями навчання: - курси програмування Java, C + +, Frontend, Android; - курси тестувальника програмного забезпечення; - курси адміністратора бази даних SQL

  Тривалість курсу вивчення: до 5 місяців

  Вартість за семестр: від 1500 грн в місяць

  Система знижок: існує система знижок для студентів

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна, вечірня форми навчання; - заняття по суботах

  Кількість осіб в групах: 5-10 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: диплом про закінчення курсів

  Додаткова інформація: У спеціально обладнаних аудиторіях, оснащених сучасними комп'ютерами та ліцензійним програмним забезпеченням, ви будете слухати лекції, обговорювати порушені теми, виконувати велику кількість практичних завдань, створювати власні програмні продукти (які потім не соромно буде показати вашому майбутньому роботодавцю). Так, під час занять передбачені перерви з кавою і печеньками. Після проходження циклу курсів з обраної спеціальності з вас вийде спеціаліст початкового рівня (так званий junior), який без зусиль зможе знайти роботу в сфері IT. А на кращих слухачів вже "наклали лапу" рекрутери Інфопульс. Ось тільки вакансій на ринку праці IT набагато більше ніж претендентів, так що вибирати де працювати тепер будете ви!


  Часто шукають

  ↑ Вгору