Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа краси "Slava Studio"

  Школа краси "Slava Studio"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 699-2347

  Факс:(050) 613-7137

  Контактна особа:Ярослава Малинська

  Адреса сайту:www.slavastudio.com.ua

  Місце навчання:м. Чернівці, вул. Гайдара, 9а

  Школа краси "Slava Studio" - це навчально-практичний центр в місті Чернівці, який готує спеціалістів за профілями: - перукарська справа; - манікюр; - педикюр; - професійний візаж.

  Напрями навчання: - курси перукаря; - курси майстра манікюру та педикюру; - курси візажиста

  Тривалість курсу вивчення: понад 80% практичних відпрацювань, ретельно підібрана теоретична части курсу максимум ефективності

  Формат освіти: - професійні курси, майстер-класи (з відпрацюванням) семінари, участь в конкурсах та чемпіонатах

  Форма навчання: - денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 5 до 12 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: ми офіційний заклад, що присвоює кваліфікацію та видає диплом державного зразка на підставі витягу з протоколу №119 від 17 листопада 2015 р.

  Додаткова інформація: Наші переваги 1. Ми офіційний заклад, що присвоює кваліфікацію та видає диплом державного зразка на підставі витягу з протоколу №119 від 17 листопада 2015 р. 2. Нам 10 років, тому ми маємо свою історію. Велика армія учнів уже отримала чудову професію. Вік та рід заняття значення не мають. 3. За короткий термін Ви можете опанувати улюблену справу, адже навчання триває від 20 занять до 6 місяців. 4. У нашій програмі є теоретична та практична частина, але перевагу надаємо виробничому відпрацюванню на манекенах та моделях. Ми готуємо майстрів до роботи в салонах краси. 5. У нас великі та просторі аудиторії, обладнані за новітніми технологіями. Учні мають можливість користуватися частково нашими інструментами та професійними препаратами. Після навчання у нас переддипломна практика в економ перукарні. 6. Після навчання на базовому курсі через певний період, учні мають можливість підвищувати свою кваліфікацію за спеціальною програмою. У нас діє системна знижок 7. Всім учням, що успішно завершують навчання, допомагаємо з працевлаштуванням у кращих салонах міста Чернівці та області. 8. Семінари, майстер-класи, круглі столи, зустрічі з цікавими людьми нашої професії, покази, колекції, публікації та участь у Чемпіонатах - це реальне життя нашої школи. 9. Команда викладачів - це професіонали. Це переможці Регіональних, Всеукраїнських та Чемпіонатів Європи, члени жюрі, акредитовані Комітетом Стандартів Салонів Краси, та номінанти і учасники заходів, що відбуваються на різних рівнях нашої сфери. Учні та викладачі Школи Краси Slava Studio вибороли 15 призових місць, роботи періодично публікуються в професійних виданнях. 10. Наші випускники успішно працюють за межами нашої країни (США, Канада, Франція, Іспанія, Португалія, Німеччина, Румунія). А в Україні відкривають власний бізнес - салони краси та працюють за спеціальністю.


  ↑ Вгору