Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "ПрофЕстетЦентр"

  Навчальний центр "ПрофЕстетЦентр"

  Поставити питання

  Телефон: (098) 222-4400, (044) 599-2772, (094) 899-2772

  Контактна особа:адміністратор

  Адреса сайту:www.profestet.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, пр-т Броварський, 3а, оф. 103

  ПрофЕстетЦентр - це навчання, семінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації. Основне завдання нашого центру це підготовка висококваліфікованих фахівців індустрії краси. Вся освітня програма навчального центру побудована виключно на авторських методиках викладачів-практиків, які мають багаторічний досвід викладання і роботи в б'юті-індустрії. Індивідуальний підхід до кожного студента і невеликі групи дають можливість кожному учневі отримати максимум практичних навичок і знань. Ми готові поручитися за кожного підготовленого нами фахівця.

  Напрями навчання: - курси візажу; - курси візажиста-стиліста; - курси гриму; - курси перукаря; - курс плетіння кіс; - курси татуажу; - курси косметолога; - курси апаратної косметології; - курси депіляції (віск, шугарінг); - курси масажу (класичний); - курси масажу (особа); - курси манікюру та педикюру

  Тривалість курсу вивчення: від 3 днів до 2,5 місяця

  Вартість за семестр: від 200 до 5000 грн

  Система знижок: гнучка система знижок

  Формат освіти: курси, майстер-класи, семінари

  Форма навчання: - денна, вечірня, заочна форми навчання; - групи вихідного дня

  Кількість осіб в групах: від 2 до 6 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші курси та майстер-класи не тільки в якості учнів, але і в якості моделей. Прогресивні технології і новітні розробки в області косметології дають незліченну безліч способів позбутися небажаного волосся. Навчаючись на наших курсах, Ви дізнаєтеся про різні види депіляції. У процесі навчання викладачі, що мають багатий досвід роботи в індустрії краси, допоможуть Вам навчитися всім тонкощам і нюансам даної процедури. У програму курсу депіляції входять: - матеріали, вимоги до організації робочого місця, вивчення показань і протипоказань; - докладний розгляд цукрового методу депіляції; - воскова депіляція; - бікіні-дизайн; - закріплення на практиці (3 години роботи з моделями).


  Часто шукають

  ↑ Вгору