Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа краси "DeCristal"

  Школа краси "DeCristal"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 642-4094, (093) 028-0893

  Контактна особа:Наталя

  Адреса сайту:decristal.at.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Шота Руставелі, 28, оф. 1

  Школа краси "DeCristal" запрошує на професійні курси візажу, епіляції, манікюру та педикюру! Викладачі курсів - майстри із багаторічним досвідом та з індивідуальним підходом до кожного учня! Ми гарантуємо якісне навчання на професійному рівні, лояльні ціни, приємну атмосферу та постійну консультаційну підтримку по закінченню курсів.

  Напрями навчання: - курс "Гелеве нарощення нігтів"; - курс "Художній розпис (1-2 рівень)"; - курс "Манікюр"; - курс "Робота із гель-лаком та його особливості"; - курс "Універсал" - 44 занять (манікюр); - курс "Універсал плюс" - 52 занять (манікюр + педикюр); - курс "Арочне моделювання нігтів" (підвищення кваліфікації); - курс "Педикюр"; - курс "Воскова епіляція"; - курс "Нарощення вій та хімічна завивка"; - курс "Професійний макіяж"; - курс "Самомакіяж"; - курс "Салонний експерт (манікюр + педикюр + епіляція)" - 58 занять; - курс "Експерт об’ємного нарощення вій та хімічної завивка" (3 дні: класичне, 2Д та 3Д та хімічна завивка)

  Тривалість курсу вивчення: від одного дня (залежно від курсу)

  Вартість за семестр: від 250 грн (залежно від курсу)

  Система знижок: по закінченню курсів 5% на придбання матеріалів

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - можливість вечірнього навчання та по суботах

  Кількість осіб в групах: 2-5 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: по закінченню видається диплом українського та міжнародного зразків, з можливістю працевлаштування як у вітчизняних, так і закордонних салонах

  Додаткова інформація: Тільки у нас навчання проводиться за найзручнішим для вас графіком - можливість навчання у будні дні після 18 години та у вихідні дні! Забезпечуємо моделями та необхідним матеріалом. Всім учням школи постійні знижки на придбання матеріалів!!! Забезпечуєм моделями та необхідним матеріалом.


  Часто шукають

  ↑ Вгору