Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа практичної косметології доктора Траут

  Школа практичної косметології доктора Траут

  Поставити питання

  Телефон: +38 (056) 785-6761, +38 (067) 773-0041, +38 (068) 939-1889

  Контактна особа:Холодько Ольга Миколаївна (сертифікований інструктор)

  Адреса сайту:schooltraut.com.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Сєрова, 23 (вхід з вул. Чкалова)

  УВАГА! Новий набір в школу косметології! Навчання проходить дуже інтенсивно. Школа косметології доктора Траут надає можливість в короткі терміни (за 2 місяці) отримати професію косметолога. Ми будуємо навчальну програму так, щоб студенти за короткий час отримали максимум корисних знань, достатніх для успішного старту в сфері косметології. Досвід успішного працевлаштування та роботи наших випускників підтверджує високу ефективність такого підходу до навчання. Гнучкий графік навчання дозволяє слухачам займатися в зручний для них час. Тому у нас отримати престижну професію можна, не відриваючись від своєї діяльності. Наша школа практикує індивідуальний підхід до навчання. Навчання в малих групах (до 10 осіб) дозволяє приділити достатню увагу кожному з учнів, а гнучкий графік дасть можливість придбати додаткову спеціальність без відриву від роботи.

  Напрями навчання: - курси косметологів; - курс естетичної медицини для лікарів (пілінги, мезотерапія, ботокс, контурна пластика); - курс підвищення кваліфікації "Апаратна косметологія"; - курс мезотерапія; - курс ботокс; - курс мікронідлінг (мікроігольчатая терапія); - курс хімічні пілінги; - курс цукрова депіляція, шугарінг (за програмою Європейської школи шугаринга (Pandhys)) одноденні курси масажу: - пост ізометрична релаксація (ПІР); - візуальна діагностика (постави), основи м'язового тестування; - спортивний масаж в практиці масажиста; - остеопатія - краніо сакральна терапія - курс іспанського масажу обличчя

  Тривалість курсу вивчення: від 12 годин (залежно від курсу)

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна, вечірня форми навчання; - школа вихідного дня

  Кількість осіб в групах: до 10 студентів

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат

  Додаткова інформація: Наша система навчання є академічною, тобто, при появі у студентів після проходження чергової теми питань, викладачі обов'язково дають на них відповіді, не залишаючи прогалин в навчанні. Ми пропонуємо найкраще рішення фінансової сторони питання. Ви платите тільки за навички, які вам дійсно потрібні. У процесі навчання ви освоюєте тільки конкретні і найактуальніші на сьогодні навички та методики роботи з клієнтами. Вартість навчання в нашій школі цілком посильна. В оплату навчання входять всі необхідні кошти. Навчання проходить на професійній косметиці виробництва Німеччина, Ізраїль, Португалія. Ми забезпечуємо безкоштовне консультаційний супровід після закінчення навчання.


  Часто шукають

  ↑ Вгору