Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр краси "Art Glamour"

  Навчальний центр краси "Art Glamour"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (063) 147-2020, +38 (098) 666-0053

  Контактна особа:Катерина

  Адреса сайту:www.artglamour.com.ua

  Місце навчання:м. Житомир, вул. Перемоги, 21

  "Art Glamour" - один з кращих навчальних центрів в м. Житомир. Навчальний центр краси пропонує навчання манікюру, педикюру, моделюванню нігтів, підвищенню кваліфікації, дизайну нігтів, візажу, корекціє брів. Викладачі курсів в нашому центрі не тільки майстри з багаторічним стажем, а й справжні професіонали, і фанати своєї справи. Про це свідчать не тільки нагороди в різних конкурсах, а й, найголовніше - повага, довіра, сталість і любов наших клієнтів.

  Напрями навчання: базові курси: - майстер-універсал з манікюру, педикюру, моделювання і дизайну штучних нігтів; - салонний майстер з манікюру, педикюру, гелевого моделювання штучних нігтів; - повний курс з гелевого нарощування нігтів; - повний курс з акрилового нарощування нігтів; - практичний курс манікюру (обрізний, апаратний, європейський, комбі) + покриття гелевими лаками, подовження нігтьової пластини; - практичний курс педикюру (обрізний, апаратний, кислотно-лужний педикюр) і покриття гелевими лаками; - практичний курс манікюру та педикюру + покриття гелевими лаками; - практичний курс апаратного манікюру курси для професіоналів (для майстрів з досвідом роботи): - підвищення кваліфікації з акрилового моделювання штучних нігтів для майстрів, які працюють акрилами іншої фірми; - підвищення кваліфікації з гелевого моделювання штучних нігтів для майстрів, які працюють гелями іншої фірми; - сучасне арочне моделювання нігтів 1 рівень (гель, акрил на вибір); - бездоганний френч, досконалість форм, професіонал (гель, акрил на вибір) дизайн нігтів: - художній розпис 1 рівень; - китайський розпис 1 рівень; - дизайн гель лаками і гель фарбами ТМ BlazeNails; - розпис "чорно-біла" графіка; - "Весільний ажур"; - "Флористика", дизайни гель-лаками; - "MIX-DECO", дизайни гель лаками; - "3 форми міні. Конструюючий французький" експрес-курси: - курс з гелевого нарощуванню; - курс з акрилового нарощування візаж: - базовий курс по макіяжу "Професіонал"; - курс по макіяжу "Салонний майстер"; - підвищення кваліфікації з макіяжу; - курс "Для себе коханої"; - "Моделювання та корекція брів"; - "Курс нарощування вій"; - "Курс нарощування вій + Ламінування вій" Lash maker professional "

  Тривалість курсу вивчення: від 1 дня до 25 днів (залежить від курсу)

  Вартість за семестр: від 100 грн до 5000 грн (залежить від курсу)

  Система знижок: випускники курсу отримують 5% знижки на товари ТМ Blaze Nails, Make-up Atelier Paris - лідируюча компанія в області професійного макіяжу і гріма, такж знижку на наступні курси в нашому навчальному центрі, подарунки

  Формат освіти: курсове навчання, майстер-класи, семінари

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: нігтьова естетика - індивідуальні заняття, групові від 2 до 4 осіб, з візажу індивідуальні та групові 2 людини

  Тип документа, що видається після навчання: дипломи з печаткою компанії ArtGlamour

  Додаткова інформація: Ми цінуємо Ваш вибір і хочемо максимально відкрито і детально дати Вам інформацію про нас, наш підхід до навчання і наш навчальний центр. Ми компанія практиків і в плануванні своїх освітніх програм беремо за основу тільки те, що буде Вам дійсно потрібно в повсякденній роботі. Ми навчимо Вас створювати бездоганні нігті і макіяж швидко, якісно, щоб Ваш клієнт завжди хотів повертатися тільки до Вас. Всі бажаючі відвідувати наші курси повинні мати тільки бажання вчитися, а все інше ми вам надамо - кваліфікованого, досвідченого викладача, знання в галузі новітніх технологій в сфері манікюру та візажу, видатковий матеріал, моделей, дружний колектив, приємну обстановку і багато інших приємних дрібниць. Ми поділимося не тільки необхідною теорією, а й безцінним досвідом. Наш принцип: менше слів - більше діла. Більшість занять - це практика і майстер-класи. У порівнянні з іншими професійними курсами і навчальними центрами ми володіємо такими перевагами: - кожен слухач, що записався на навчання отримує авторські методичні матеріали; - навчання проходить в комфортному приміщенні, розташованому в центрі міста, в той час як багато інших курсів в Житомирі організовуються в квартирах, кімнатах, цокольних приміщеннях; - наш навчальний центр проводить навчання для жителів Житомира та гостей міста, для комфорту іногородніх слухачів ми допомагаємо в організації проживання в столиці на весь період, поки тривають курси; - високий професійний рівень викладацького складу, у нас працюють найкращі практики і жодного теоретика, мета нашого центру - випускати повноцінних майстрів, що готові вже завтра розпочати роботу; - широка партнерська мережа, якісні матеріали для майстрів нігтьової естетики TM Blaze Nails, професійна косметика з візажу Make-up Atelier Paris; - подальше працевлаштування (за бажанням), яке виступає гарантією отримання знань за обраним напрямом, з кожним слухачем ми укладаємо офіційні договори, в яких вказуємо всі умови навчання; - гнучка система знижок, яка включає в себе як стандартні знижки, на які мають право всі слухачі, так і цікаві акції, найчастіше присвячені конкретним святам.


  Часто шукають

  ↑ Вгору