Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Творче об'єднання студій "Мікс"

  Творче об'єднання студій "Мікс"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 440-9500, (093) 019-4017

  Контактна особа:Олена

  Адреса сайту:tosmix.com.ua

  Місце навчання:м. Київ: пр-т Рокосовського, 5; пр-т Оболонський, 32а

  Творче об'єднання студій "Мікс" - це організація, яка надає послуги для дошкільної та позашкільної освіти дітей. Різноманітні напрямки наших студій дають можливість дітям гармонійно розвиватися, опановуючи знаннями та вміннями з різних сторін. Заняття проводяться на базі навчальних закладів - школи, дитячого садка, що дозволяє дітям відвідувати заняття під час продльонки, а батькам немає необхідності відволікатися від своєї роботи. Режим роботи - з 14.00 до 20.00.

  Напрями навчання: - курси акторської майстерності

  Тривалість курсу вивчення: курс розрахований на період з вересня по травень з виступами в грудні і в кінці травня червень-серпень - період проведення майстер-класів з додатковим напрямами (театральний грим, робота з камерою, створення театральних костюмів і т.д.)

  Вартість за семестр: 250-300 грн

  Формат освіти: - вересень - травень - курси; - червень-серпень - майстер-класи, тренінги

  Форма навчання: денна та вечірня форми навчання (з 14.00 до 20.00)

  Кількість осіб в групах: 5-10 чоловік

  Додаткова інформація: Театральна студія, групи: 4-5 років, 6-9 років, 10-13 років, 14-17 років: - тематичні сюжетно-рольові ігри; - тілесна розкутість і зняття скутості; - мовна розминка, робота над дикцією; - ритміка і пластичні вправи; - робота над розвитком уяви і фантазії; - постановка спектаклів; - участь у театральних фестивалях і конкурсах; - навчання роботи перед камерою.


  Часто шукають

  ↑ Вгору