Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. 1-а Школа практичного Інтернет-маркетингу "I-Marketing School"

1-а Школа практичного Інтернет-маркетингу "I-Marketing School"

Телефон: (095) 687-8086, (096) 569-3194, (073) 482-3586

Контактна особа: Оксана Кіхтенко

Адреса сайту: i-marketingschool.com.ua

Місце навчання: м Харків, м. Радянська, пл. Конституції 1, Палац Праці, 7 під. 5 пов, оф. 75-17

Написати листа учбовому закладу

1-а Школа практичного Інтернет-маркетингу в Україні "I-Marketing School" - це спеціалізований освітній проект. Школа заснована в травні 2014 маркетологами-практиками. В рамках Школи доступні як оффлайн курси, так і можливість дистанційного навчання (онлайн, у вигляді відео трансляції в режимі реально часу). У квітні 2015 »I-Marketing School" отримала премію IT Jam Awards, як найкращі в Україні курси у сфері PR & Marketing. У рамках Школи діє клуб Інтернет-маркетологів, а також проводяться спеціалізованих конференції та семінари, напр. SMM Weekend. Переваги участі в Школі: - Максимум практики. Кожен наш тренер - експерт у своїй області, який готовий поділитися з Вами своїм унікальним досвідом і напрацюваннями! - Відмінне поєднання знань, досвіду та методик від професіоналів у сфері Інтернет-маркетингу дасть Вам можливість отримати комплексне уявлення про роботу Інтернет-маркетолога і реальні практичні навички. - Гарантована допомога в працевлаштуванні кращим студентам.

Напрями навчання:

- Курс «Комплексний Інтернет-маркетинг» (SEO, SMM, контекстна реклама, веб-аналітика та ін.), - PR і Маркетинг для IT сфери, - Інтернет-маркетинг для Інтернет-магазинів; - Спеціалізований курс по контекстній рекламі (Google AdWords, Yandex.Дірект, Facebook); - Пошукова оптимізація (SEO); - SMM (просування бізнесу в соцмережах).

Тривалість курсу вивчення:

2 місяці

Вартість за семестр:

2390 грн за весь курс

Формат освіти:

курсове навчання

Форма навчання:

- Вечірня форма навчання; - Можливість навчатися дистанційно.

Кількість осіб в групах:

10-15 чоловік

Тип документа, що видається після навчання:

сертифікат

Додаткова інформація:

- Наші лектори практикуючі фахівці з провідних міжнародних та українських компаній; - Комфортні умови навчання в центрі міста; - Можливість навчатися дистанційно; - Після кожного заняття практика; - Безкоштовні консультації від наших експертів по просуванню Вашого проекту в Інтернет; - Підготовка портфоліо / дипломної роботи, яку можна демонструвати майбутнім роботодавцям; - Гарантована допомога в працевлаштуванні кращим студентам;

↑ Вгору