Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Компанія "Вікторі"

  Компанія "Вікторі"

  Поставити питання

  Телефон: (0412) 554-140, (093) 767-9719, (097) 129-9048

  Адреса сайту:www.vico.com.ua

  Місце навчання:м. Житомир, вул. Львівська, 11 (представництва в 30 містах по СНД)

  Компанія "Вікторі" - один з перших навчальних центрів, котрий навчає професії майстра нігтьового сервісу в Росії. З 1996 року компанія випустила більше 20 000 професійних майстрів нігтьового сервісу, і кількість наших випускників постійно зростає. Сьогодні, через 18 років нашої успішної роботи, навчальні центри "Вікторі" є більш ніж в 30 містах України і СНД, і ще в 40 навчальних центрах проходить навчання за сертифікованим програмами EzFlow та .ibd. Наші дипломи мають міжнародний статус і ми отримуємо їх із США. Такі ж сертифікати отримують випускники EzFlow та .ibd. в будь-якій країні світу, де проходять навчання за цими стандартами (США, Великобританія, Японія, Бельгія тощо). Після навчання випускникам надається знижка на певну продукцію компанії "Вікторі" в розмірі 7%. Сотні салонів краси довіряють нам підбір персоналу і залишають свої заявки на дипломованих майстрів, і ми з задоволенням допомагаємо їм підібрати кваліфікований персонал. Компанія "Вікторі" є ексклюзивним дистриб'ютором американських брендів EzFlow, .ibd., SuperNail, China Glaze, Seche, Gena, GiGi, Lash beLong і Salon Perfect на території України та СНД.

  Напрями навчання: - курс манікюр: класичний, європейський, спа-манікюр, парафінотерапія, апаратний, сухий, мокрий; покриття гелевими лаками; - курс педикюр: класичний, спа-педикюр, апаратний, кислотний; - курс моделювання та дизайн гелевих нігтів за програмою і матеріалах EzFlow; - курс моделювання та дизайн акрилових нігтів за програмою і матеріалах EzFlow; - курс художній розпис 1-й, 2-й рівень; - курс китайський розпис 1-й, 2-й рівень; - курс акварельний розпис 1-й, 2-й рівень; - курс нарощування вій; - курс депіляції; - курс підвищення кваліфікації майстрів; - підготовка до чемпіонатів та багато іншого... всього більше 30 курсів

  Тривалість курсу вивчення: від 1 дня

  Вартість за семестр: від 250 грн

  Система знижок: гнучка система знижок

  Формат освіти: - курси, майстер-класи

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: до 7 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: міжнародний диплом від американської академії нігтьової естетики EzFlow

  Додаткова інформація: Навчання проводить сертифікований і дипломований майстер-викладач компанії "Вікторі" і академії EzFlow. Багаторазовий переможець і призер нігтьових міжнародних конкурсів. Нейл-стиліст і дизайнер Beauty Vision. Навчальний центр компанії "Вікторі" сьогодні: - Більше 20000 випускників з 1996 року. - Регіональна мережа навчальних центрів: навчання ідентично тому, що дається в школі "Вікторі". - Сьогодні на території України та країн СНД відкрито понад 30 навчальних центрів компанії "Вікторі". - Викладачі, що пройшли міжнародну атестацію. - Ексклюзивні американські освітні програми. - Міжнародні дипломи для випускників. - Знижка 7% на більш ніж 4000 найменувань продукції для кожного, хто вчився. - Допомога у працевлаштуванні. - Випускники компанії - неодноразові переможці чемпіонатів України, Росії, Олімпійських Ігор і міжнародних конкурсів. - Компанія - володар нігтьових Оскарів (2005, 2006) за кращий освітній центр, викладачів, маркетингову та рекламну політику компанії. - Компанія - триразовий володар золотої медалі INTERCHARM: "За динамічний розвиток та вагомий внесок у становлення ринку нігтьових послуг в Росії" (2005), "За значні досягнення в бізнесі і миротворчість на ринку нігтьових послуг в Росії" (2006) і "За значні досягнення в розвитку нігтьового мистецтва в Україні" (2008); володар професійної премії журналу "Ногтевой сервис" - "Прорив десятиліття: Прагнення до досконалості" (InterCHARM-2010).


  Часто шукають

  ↑ Вгору