Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Авторська школа Марини Шівцовой "MS Nail Studio"

  Авторська школа Марини Шівцовой "MS Nail Studio"

  Поставити питання

  Телефон: (050) 730-7337, (066) 267-8129

  Контактна особа:Марина (адміністратор), Андрій

  Адреса сайту:studio.ms-nail.com.ua

  Місце навчання:м. Харків, вул. Полтавський шлях, 32, офіс 214

  Авторська школа Марини Шівцовой MS Nail Studio є одним з лідерів ринку Nail-індустрії України та Європи, здійснюючи навчання, підготовку висококласних професіоналів у сфері манікюру, педикюру, моделювання та дизайну нігтів, а також професійну підготовку інструкторів. Навчання фахівців здійснюється за авторськими програмами і методиками Марини Шівцовой, що давно завоювали світове визнання серед майстрів нігтьового сервісу, інструкторів та міжнародних компаній виробників професійної косметики і матеріалів для нарощування нігтів.

  Напрями навчання: - курси манікюру, педикюру; - курси нарощування та розпису нігтів

  Тривалість курсу вивчення: 1-6 днів

  Вартість за семестр: 150-2000 грн

  Система знижок: - записавшись на будь-який курс і внісши передоплату за 30 календарних днів до початку курсу - ви отримуєте знижку 10%; - знижка для студентів курсу "Манікюр-педикюр. Базовий курс" та "Арочне моделювання нігтів 1-й рівень"; - всі наші студенти, які відвідали "Манікюр-педикюр. Базовий курс" та "Арочне моделювання нігтів 1-й рівень" отримують знижку 10% на подальше навчання в нашій студії (знижка діє протягом 6 місяців після закінчення курсу і у разі відвідання будь-яких курсів та/або семінарів пролонгується ще на 6 місяців) - записуйся на курс з подругою або колегою - отримуйте знижку 10%

  Формат освіти: курси та семінари

  Форма навчання: денна форма навчання

  Кількість осіб в групах: 2-8 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: після навчання видається сертифікат

  Додаткова інформація: MS Nail Studio - це професійний навчальний центр нігтьової естетики, що має комфортні, повністю обладнанимі кабінети, а також всі необхідні навчальні та витратні матеріали. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи майстрами нігтьового сервісу, і великий досвід викладання. Після проходження навчання, всі необхідні матеріали будуть завжди у вас під рукою, не залежно від місця вашого проживання. Наш інтернет-магазин WWW.STORE.MS-NAIL.COM.UA приймає і відправляє замовлення майстрам з нарощування нігтів в усі куточки України.


  Часто шукають

  ↑ Вгору