Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр професійного макіяжу "PUDRA"

  Центр професійного макіяжу "PUDRA"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 158-4848, (063) 737-4337, (063) 717-6323

  Контактна особа:Наталія

  Адреса сайту:pudramakeup.wix.com/pudra

  Місце навчання:м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 19 (ТРЦ Хрещатик Сіті, мінус 2 поверх)

  У центрі професійного макіяжу "PUDRA" ви зможете отримати фундаментальні знання та навички, підвищити свій рівень, осягнути всі тонкощі спеціальності. Наш навчальний центр - це: - і базові курси для новачків; - і просунуті програми для професіоналів; - і спеціалізовані майстер-класи у сфері б'юті. У нашому центрі представлені: - короткі експрес-курси та великі програми; - денна та вечірня форма навчання. Ви можете підібрати будь-який зручний для вас варіант. Ми готуємо практиків, а не теоретиків!

  Напрями навчання: - курс "Візажист салону краси" (базовий) 27 занять, 80 годин; - курс "Візажист салону краси" (базовий експрес) 10-14 занять, 80 годин; - курс "Макіяж для себе" один тематичний блок - 2 заняття, 6 годин; - курс підвищення кваліфікації 1-3 дні

  Вартість за семестр: залежить від курсу

  Система знижок: гнучка система знижок

  Формат освіти: курси, майстер-класи

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: 1-5 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат

  Додаткова інформація: Професійні курси складені з теоретичних і практичних занять. Одним з основних переваг наших програм є кількість практичних занять, на які виділена левова частина навчального часу. Багато практики не буває, тому перш, ніж відправитися в самостійну подорож, наші учні досконально відточують свою майстерність під керівництвом досвідчених викладачів. У процесі навчання у кожного учня професійних курсів створюється портфоліо робіт, яке в подальшому стане візитною карткою візажиста. Кращі учні беруть участь у шоу-програмах, показах та інших проектах Черкас, Києва і Москви. Наприкінці навчання - кваліфікаційний іспит та вручення диплома Центру професійного макіяжу "PUDRA".


  Часто шукають

  ↑ Вгору