Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа фінансових менеджерів

  Школа фінансових менеджерів

  Поставити питання

  Телефон: (096) 297-3283

  Контактна особа:Яна Терехова

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Канатна, 12а

  "School for Financial Managers" - це сприяння у розвитку високоосвіченого та конкурентоспроможного суспільства шляхом надання освітніх послуг з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Великий досвід практичної роботи дозволяє мені побудувати навчання найкращим чином, використовуючи при цьому диференційований підхід до кожного слухача. На курсах в процесі навчання ви отримаєте авторські методичні посібники, якісні знання, з якими ви будете почувати себе впевненими в завтрашньому дні!

  Напрями навчання: - курси фінансового менеджера (Облік для власника)

  Тривалість курсу вивчення: від 48 до 96 годин (в залежності від підготовки цільової групи)

  Вартість за семестр: 3000 грн - 4000 грн

  Система знижок: грантова програма: - європейський проект покриє до 50% ваших витрат на складання іспиту за курсом програми EBC*L рівень "А" - "Основи розвитку бізнесу" Реєстрація на сайті Дніпропетровського Регіонального відділення Бізнес Освітнього Альянсу www.bea.dp.ua

  Формат освіти: - семінари; - комбіноване навчання; - дистанційне навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - заняття по вихідних

  Кількість осіб в групах: від 8 до 20 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікати видаються Міжнародним центром EBC*L в Відні і передаються Національному представництву EBC*L в Україні в особі ТОВ "Бізнес освітній альянс"

  Додаткова інформація: Зміст програми не має національної прив'язки, правила управління бізнесом єдині для будь-якої країни. В Україні проект представляє Business Education Alliance - навчально-методичний та екзаменаційний центр EBC*L. Навчання та підготовка до здачі іспитів за програмою EBC*L проводиться навчальними центрами по всій Україні. Навчальні центри це акредитовані партнери національного представника EBC*L, які відповідають встановленим стандартам якості. Навчання за рівнем А "Основи розвитку бізнесу" передбачає отримання знань і навичок з наступних дисциплін: - Основи бізнесу та фінансові показники; - Основи фінансового обліку та звітності; - Основи управлінського обліку; - Основи господарського права.


  Часто шукають

  ↑ Вгору