Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр з манікюру та педикюру Школи косметології доктора Траут

  Навчальний центр з манікюру та педикюру Школи косметології доктора Траут

  Поставити питання

  Телефон: (056) 785-6761, (067) 773-0041, (068) 939-1889

  Адреса сайту:schooltraut.com.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Сєрова, 23 (вхід з вул. Чкалова)

  У нас Ви можете отримати нову, цікаву і затребувану професію! А також підвищити свій професійний рівень, оволодівши новітніми методиками у всіх видах манікюру і педикюру! Ми готові поділитися з Вами нашими знаннями і майстерністю в питаннях класичних і апаратних технологій манікюру і педикюру, Ви дізнаєтеся про всі нові тенденції і кращі технології для класичного, європейського, апаратного та SPA манікюру і педикюру. Наші програми призначені для: - початківців фахівців і для фахівців, що бажають отримати поглиблені теоретичні знання і практичні навички з усіх аспектів роботи майстра педикюру і манікюру (рішення проблем стопи, техніки роботи зі складною кутикулою та нігтьової пластиною); - практикуючих фахівців, що бажають отримати нові теоретичні методики і практичні техніки. Новітні технології в навчанні, викладачі високого рівня - запорука успіху у Вашій майбутній професії!

  Напрями навчання: - курс "Базовий" (навчання апаратним і класичним технікам манікюру та педикюру); - курс "Апаратний педикюр"; - курс "Апаратний манікюр"; - курс "Апаратний манікюр і педикюр"; - курс "Класичний і комбінований манікюр і педикюр"; - курс "Секрети ідеального покриття" (вивчаємо: ідеальне покриття гель-лаком, вирівнювання і зміцнення нігтьової пластини; ремонт, дорощування вільного краю, правильні відблиски; все про лампи і гель-лаки, виконуємо слайдер, стемпинг, і вчимося правильно і презентабельно фотографувати свої роботи для реклами)

  Тривалість курсу вивчення: від 12 годин (в залежності від курсу) до 4 тижнів

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: - денна форма навчання; - школа вихідного дня; - майстер-класи, семінари, тренінги

  Кількість осіб в групах: до 6 студентів

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат

  Додаткова інформація: Наші переваги 1. Навчальний центр працює на ізраїльській косметиці "Calutte" для професійної роботи по догляду за нігтями, шкірою рук і ніг з відновлюючою і омолоджуючоу дією, що пройшла сертифікацію в нашій країні і визнана в Європі. 2. Викладачі навчального центру - медики, тому глибокий академічний підхід до септику і антисептику, а також безпеки клієнта і майстра - забезпечений. Навчання проходить в затишних аудиторіях в центрі міста в міні-групах до 4-х чоловік. Для навчання надається унікальна професійна косметика "Calutte", дез. засоби та обладнання, також запрошуються моделі з проблемами стоп і нігтьової пластини. 3. Програми навчального центру спрямовані на підвищення рівня сервісу і якості роботи майстрів найсучаснішими препаратами і техніками. Моделі (показові - з вросшим нігтем, гіперкератозом, тріщинами і т.д.), обладнання, витратні матеріали для навчання надаються навчальним центром школою косметології доктора Траут.


  Часто шукають

  ↑ Вгору