Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа дизайну

  Школа дизайну

  Поставити питання

  Телефон: (096) 598-0069

  Контактна особа:Ксенія

  Адреса сайту:www.7art.in.ua

  Місце навчання:м. Вінниця, вул. Соборна, 73 (бібліотека Тімірязєва)

  Ми пропонуємо Вам курси навчання та майстер-класи з найцікавіших творчих напрямків: дизайн інтер'єрів та ландшафту, живопис і малюнок, декорування та hand made. Практичні семінари за участю найкращих спеціалістів своєї справи, визнаних авторитетів і професіоналів в області дизайну, декору, живопису розкриють Ваш творчий потенціал і допоможуть реалізуватися в новому і перспективному професійному напрямку. На наших курсах і семінарах Ви не тільки освоїте ретельно відібрані, найбільш практично цінні, систематизовані і корисні знання, а й отримаєте точні відповіді на свої питання, закріпите навички та вміння на практиці і в живу поспілкуєтеся з кращими представниками професії.

  Напрями навчання: - курс "Дизайн інтер'єру"; - курс "Ландшафтний дизайн"; - курс "Декор"; - курс "Живопис і малюнок"; - курс "Графічний дизайн"

  Тривалість курсу вивчення: від 3 до 9 місяців

  Вартість за семестр: від 900 гривень на місяць

  Система знижок: - 20% при оплаті всього курсу одноразово; - 20% при записі на другий курс навчання

  Формат освіти: курсове навчання та майстер-класи

  Форма навчання: - вечірня форма навчання або заняття по вихідних (курс вихідного дня)

  Кількість осіб в групах: від 4 до 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво з вивченої професії або сертифікат у разі не професійних напрямків

  Додаткова інформація: З моменту заснування школи дизайну (створена в 2005 році), наші випускники продуктивно працюють в області професійного дизайну як самостійно, так і в рамках заснованих ними студій, успішно виконують не тільки приватні проекти, але і реалізують замовлення великих корпоративних клієнтів. Наш курс навчання буде корисний Вам і в тому випадку, якщо Ви плануєте ремонт, хочете облаштувати ділянку біля будинку - дачі або просто любите творчо і з користю проводити вільний час. Ми обіцяємо Вам творчу атмосферу, цікаві знайомства і допомогу в реалізації творчих планів і задумів. Навчання проводять провідні викладачі та практикуючі дизайнери міста. У роботі Школи беруть участь фахівці самих різних профілів - художники, дизайнери, архітектори, фахівці з оздоблення приміщень і декору, 3D моделювання. Пориньте в прекрасний світ творчості зі школою дизайну.


  Часто шукають

  ↑ Вгору