Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Центр професійного навчання "ПРОФІ"

  Центр професійного навчання "ПРОФІ"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 182-4002, (099) 487-1592

  Контактна особа:Ульяна Вікторівна

  Адреса сайту:0402best.wix.com/profi-centre

  Місце навчання:м. Луцьк, вул. Бойка 1, оф. 306 м. Рівне, вул. Кн. Ольги, 5, оф. 520

  Центр професійного навчання "ПРОФІ" - за багато років роботи нашого центру ми провели навчання на практичних курсах та нас оцінили більш як 2000 наших студентів, що здобували освіту та практичні навички на фахових курсах по різних напрямках. Для всіх наших студентів головним фактором навчання було та є це якісна, недовготривала та ефективна освіта. Всім відомо, що здобуті практичні навики - це гарантія отримати роботу за фахом, стати спеціалістом, можливо навіть відкрити власний бізнес по даному напрямку та отримувати безкінечні прибутки.

  Напрями навчання: - курс "Бух. облік + 1С 8.2"; - курс "Перукар-універсал"; - курс "Ландшафтний дизайн"; - курс "Митний брокер"; - курс "Моделювання, крій та шиття"; - курс "Користувач ПК"; - курс "Інспектор відділу кадрів"; - курс "Офіс-менеджер"; - курс "Майстер манікюру"; - курс "Практичний масаж"; - курс "Практична психологія"; - курс "Туристичний бізнес"; - курс "Готельно-ресторанна справа"; - курс "Естетична апаратна косметологія"; - курс "Професійний візаж"; - курс "Фотошоп"; - курс "Illustrator + дизайн поліграфії"; - курс "Дизайн інтер’єрів"

  Тривалість курсу вивчення: період навчання: 12-54 уроки (або від 2-х тижнів до 3 місяців)

  Вартість за семестр: 650 грн - 3200 грн

  Система знижок: 5-15% в залежності від діючої акції

  Формат освіти: курси, майстер-класи

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - заняття по вихідних днях

  Кількість осіб в групах: 2-5 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: двомовний сертифікат

  Додаткова інформація: Двомовний сертифікат отриманий нашими студентами - це запорука успіху, та подальшого гідного працевлаштування, як в Україні та і за її межами. Наші студенти вдало вже працють в Греції, Польщі, Австрії - ми пишаємося кожним нашим студентом.


  Часто шукають

  ↑ Вгору