Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Ландшафтна майстерня С. Кузьменко

  Ландшафтна майстерня С. Кузьменко

  Поставити питання

  Телефон: (067) 797-0205, (048) 703-1521

  Контактна особа:Кузьменко Степан Федорович

  Адреса сайту:www.souskuzmenko.od.ua

  Місце навчання:м. Одеса, вул. Космонавтів, 32, оф. 300

  Послуги: - проектування та облаштування культурного ландшафту; - обслуговування рослин, авторський нагляд; - курси підготовки розумно-ледачих дачників, просунутих садівників-дизайнерів; - консультації з питань проектування та обслуговування садів.

  Напрями навчання: - курси ландшафтного дизайну

  Тривалість курсу вивчення: 90-150 астрономічних годин

  Вартість за семестр: до 48 грн/година (в залежності від соціального статусу того, хто навчається)

  Система знижок: практикую бонуси: - учням, інвалідам, членам багатодітних сімей, сиротам; - демобілізованим особам рядового та сержантського складу, жителям передмістя та сільських населених пунктів; - за якість і неординарність виконання домашніх завдань, незалежно від статусу

  Форма навчання: - денна форма навчання; - вечірня форма навчання; - дистанційна форма навчання

  Кількість осіб в групах: 7-11 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: дипломи (1-го, 2-го, 3-го ступеня) і атестат успішності, свідоцтво

  Додаткова інформація: Обрізка, форміровка, стрижка, по (пере) садка рослин. Облаштування кам'янистих садків (альпінарії, рокарії і т.п.), трав'янистого газону, декоративної водойми (болітце, озеро, струмок, водоспад). Зйомка (топографічна, фото- відео) ділянки, розмітка посадкового плану на місцевості. Знайомство з садовими інструментами та обладнанням, з постачальниками матеріалів (рослини, торф, грунт, пісок, камінь та ін.) - це все т.зв. виробнича практика! До практичних занять відносяться також лабораторні роботи. Розробка планів обслуговування зелених насаджень за (10-ти) порами року, а також "постановочних" планів жанрових пейзажних сюжетів з історії саду; композиційне (архітектурне, колерно-колірне) побудова (монохромних і монокультурних) квітників і т.п. Викладаються: уроки базових та профільних знань і умінь (у формі розповіді/бесіди, показу практичних дій і лабораторних робіт); майстер-класи художньо-естетичного конструювання культурного ландшафту, придумування (створення) саду під соусом Кузьменко, нового культурного ландшафтного простору.


  Часто шукають

  ↑ Вгору