Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "EasyIT"

  Навчальний центр "EasyIT"

  Поставити питання

  Телефон: (066) 312-3451

  Контактна особа:Наталія

  Адреса сайту:www.easy-it-courses.com

  Місце навчання:м. Суми, вул. Козацький Вал, 2б, офіс 318

  IT професія - це престижно і сучасно! Однак, знайти роботу в it без досвіду і відповідних знань у наш час досить складно. Наші курси it фахівців допоможуть вам отримати необхідні знання та знайти цікаву роботу, яка приносить хороший дохід.

  Напрями навчання: курси програмування: - курс Java (базовий); - курс Java (універсальний); - курс Java for Web; - курс Java for Android; - курс Python (базовий); - курс Python (універсальний); - курс Python for web; - курс Ruby курси web-розробки: - курс PHP; - курс JavaScript (Front-end); - курс Web-дизайн; - курс HTML-верстка і CSS; - курс WordPress. Створення корпоративного сайту за місяць курси тестування: - курс Тестування ПЗ (QA); - курс QA automation курсі ділової англійської мови

  Тривалість курсу вивчення: 2-3,5 місяці

  Вартість за семестр: - від 2000 грн

  Система знижок: гнучка система знижок

  Формат освіти: - курсове навчання

  Форма навчання: - вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: від 4 до 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Чому обирають саме нас? - ми робимо упор на практику, крім серйозної теоретичної підготовки, у вас будуть готові роботи, які ви зможете показати на співбесіді; - у нас викладають працюючі it фахівці з великим досвідом; - для успішних студентів ми надаємо сприяння у працевлаштуванні та проходженні співбесіди в провідних it компаніях України; - так само ми навчимо вас грамотно складати резюме ITшніка; - при закінченні курсів ви отримуєте сертифікат; - а також у нас для вас є запашна кава і смачні печеньки :)


  Часто шукають

  ↑ Вгору