Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр при Чернігівському економічному коледжі НАСОА

  Навчальний центр при Чернігівському економічному коледжі НАСОА

  Поставити питання

  Телефон: (0462) 647-865, (0462) 675-393, (097) 358-5785, (093) 356-8045

  Факс:(0462) 647-865

  Контактна особа:Людмила Фелонівна

  Місце навчання:м. Чернігів, вул. Горького, 25

  Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту є відокремленим структурним підрозділом Національної академії статистики, обліку та аудиту - провідного вищого навчального закладу економічного профілю IV рівня акредитації, розміщеного в м. Києві. Наш навчальний заклад має понад 65-річну історію. В ході своєї діяльності декілька разів змінював свою назву та функції. В 2013 році його реорганізовано в Чернігівський економічний коледж Національної академії статистики, обліку та аудиту. Навчальний заклад заснований на державній формі власності. Чернігівський економічний коледж НАСОА розташований у двоповерховій будівлі за адресою м. Чернігів, вул. Горького, 25, що є архітектурною пам'яткою.

  Напрями навчання: - курс Бухгалтер (з вивченням програми "1С:Підприємство"); - курс Програма "1С:Підприємство 7.7 та 8.3 для України"; - курс Оператор персональних комп‘ютерів

  Тривалість курсу вивчення: в залежності від напрямку та форми навчання (від 20 до 304 академічних годин)

  Вартість за семестр: в залежності від напрямку навчання, за тривалого терміну навчання можлива оплата частинами

  Система знижок: можливі знижки в залежності від кількості слухачів курсу

  Формат освіти: курсова підготовка

  Форма навчання: - денна та вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: групове та індивідуальне навчання

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво встановленого зразка

  Додаткова інформація: Важливим напрямком роботи навчального закладу завжди була і залишається курсова підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації бухгалтерів різних видів економічної діяльності. Чимало практикуючих бухгалтерів міста і області закінчили наш навчальний заклад. На сьогодні курс підготовки бухгалтерів є ґрунтовним і розрахований на 304 години. Навчальний план включає в себе: бухгалтерський облік, податкову систему України та податковий облік, вивчення програми "1С:Підприємство", статистичну звітність підприємства, навчальну практику з бухгалтерського обліку. Викладачі бухгалтерських курсів є бухгалтерами-практиками, тому інформація, що подається, є актуальною. На вибір пропонуються дві форми навчання: денна та вечірня. Курси розраховані на слухачів різного віку, освіти, рівня підготовки. Навчальна програма побудована на принципі "від простого до складного": від азів бухгалтерського обліку до складання первинної документації, від складання первинної документації до складання фінансової та податкової звітності. Тобто, надаються знання та навички роботи як рядового бухгалтера, так і головного бухгалтера. Велика увага приділяється практичній частині навчання. Кожна тема вивчається ретельно з використанням наочності, роздаткового матеріалу, з заповненням навчальних бланків документів, з розв'язанням задач по темі та написанням поточних контрольних робіт. Навчальна практика з бухгалтерського обліку допомагає закріпити і поглибити знання, набути навички виконання облікових робіт та складання звітності. В розпорядження слухачів надаються: дидактичні матеріали, необхідна література, фахові періодичні видання, зокрема, газета "Все про бухгалтерський облік", довідково-правова система "Дінай", інтернет-ресурс, спеціальні комп'ютерні програми. Наприкінці навчання слухачі складають усний екзамен з дисципліни "Бухгалтерський облік" і отримують відповідний документ встановленого зразка.


  Часто шукають

  ↑ Вгору