Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Комп'ютерна школа ДОСААФ

  Комп'ютерна школа ДОСААФ

  Поставити питання

  Телефон: (061) 701-7213, (067) 617-7825, (066) 519-2201

  Факс:(061) 701-7213

  Контактна особа:Павло Наумович

  Адреса сайту:hm.zp.ua

  Місце навчання:м. Запоріжжя, вул. Правди, 50

  Комп'ютерні курси, 10 сучасних професій + розмовна англійська безкоштовно. Основне завдання в організації навчального процесу наших курсів полягає у формуванні творчої особистості фахівця, здатного до саморозвитку, самоосвіти, інноваційної діяльності. Це передбачає орієнтацію на активні методи оволодіння знаннями, розвиток творчих здібностей студентів, перехід від звичайного до індивідуалізованого навчання з урахуванням потреб і можливостей особистості. Наше завдання розвивати вміння вчитися, формувати у студента здатності до саморозвитку, творчого застосування отриманих знань, способам адаптації до професійної діяльності в сучасному світі.

  Напрями навчання: - курс "Користувач інтернет"; - курс "Користувач ПК"; - курс "Лінукс"; - курс "Microsoft Office"; - курс "Інтернет маркетинг"; - курс "Макетування сайтів"; - курс "Верстка сайтів"; - курс "Фронтенд програмування"; - курс "Бекенд програмування"; - курс "Фріланс"

  Тривалість курсу вивчення: від 1 місяця до року

  Вартість за семестр: 499 грн на місяць

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: 1-7 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво

  Додаткова інформація: Методика навчання. На відміну від більшості навчальних закладів комп'ютерної тематики, ми постаралися приділити увагу не тільки питанням підбору гарного матеріалу для вивчення, але і самій методиці вивчення, запам'ятовування, набуття навичок. Мотивація. Крім методики, ми приділяємо особливу увагу мотивації студентів. Вчені довели, що успіх навчання складається на 40% з знань і на 60% з мотивації. Так, існують люди, які від природи люблять вчитися і у них є внутрішня мотивація. Більшість же людей схильні лінуватися, але це не означає, що для них все втрачено. Існують спеціальні психологічні механізми, що допомагають заштовхувати в Вас знання. Ціна. Також потрібно сказати і про ціну навчання. Якщо чесно, ми постаралися максимально знизити ціну навчання, щоб дати Вам можливість отримати доступ до сучасних знань. Сподіваємося на розуміння, що низька ціна навчання не пов'язана з якістю навчання. Англійська мова. Чому на комп'ютерних курсах ми даємо ще й англійську мову? Англійська для багатьох - болюча тема. Багато вчили її в школі, інституті, хтось не вчив і зовсім. Всі комп'ютерні технології родом із США, а значить без англійської Вам ніяк. Ми це спочатку розуміємо, тому не дати Вам англійську - це не дати Вам повноцінне навчання.


  Часто шукають

  ↑ Вгору