Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр на базі комплексу "Терми"

  Навчальний центр на базі комплексу "Терми"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 654-7778

  Контактна особа:Катерина

  Адреса сайту:www.termi.dp.ua/ru/ucentr/

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, вул. Феодосиевская, 1

  Якщо у вас з'явилося бажання придбати професію, яка приносить одночасно достаток і задоволення, або просто отримати творче натхнення зверніться в навчальний центр "Терн" на базі комплексу "Терми".

  Напрями навчання: професійно-технічне навчання та підвищення кваліфікації у сфері краси і здоров'я за професіями: - перукар модельєр; - майстер манікюру і педикюру; - майстер банно-оздоровчих послуг; - масажист

  Формат освіти: професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації, майстер-класи

  Форма навчання: денна, вечірня, індивідуальна форми навчання

  Кількість осіб в групах: від 2 до 6 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: - свідоцтво державного зразка; - сертифікат встановленого зразка

  Додаткова інформація: Учнями школи можуть стати люди різної вікової категорії. Доброзичлива і творча атмосфера, а також індивідуальний підхід до кожного учня дозволить розкрити будь-які Ваші таланти. Наші викладачі - це професіонали високого класу, які прагнуть передати свої знання, людині, яка хоче працювати і присвятити своє життя індустрії краси. Весь досвід викладачів втілений в спеціальну модульну програму навчання, яка спрямована як на початківців, так і на професіоналів, які хочуть підвищити свою кваліфікацію і розширити знання. Для занять ми допоможемо підібрати зручний для вас час з урахуванням вашої зайнятості. Обов'язково використовуйте можливість придбання дійсно затребуваної професії, втіливши в життя кращі творчі ідеї.


  Часто шукають

  ↑ Вгору