UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Фотостудія "Атмосфера"

Фотостудія "Атмосфера"

Поставити питання

Телефон: (093) 780-4247, (093) 660-2816

Адреса сайту:vk.com/atmosfera_foto

Місце навчання:г. Черкаси

Навчання для: - для тих, кому набридло фотографувати в режимі "авто"; - для початківців фотографів, які нарешті вирішили розібратися у всіх можливостях своєї камери; - для тих, кому хочеться творити, але не вистачає технічних знань для реалізації задумів; - для тих, хто купив зеркалку і хоче "відбити" гроші або отримати додатковий заробіток за допомогою фотографії.

Напрями навчання: - курси фотографів

Тривалість курсу вивчення: 1 місяць

Вартість за семестр: 1600 грн

Форма навчання: 2 заняття на тиждень, тривалість одного заняття 2,5 - 3 години

Кількість осіб в групах: 5 осіб

Тип документа, що видається після навчання: в кінці курсу учням, які виконали всі домашні завдання і успішно закінчили курс, видається сертифікат

Додаткова інформація: Що буде: - 8 дуже інтенсивних і насичених занять, і ніякої "води"; - багато-багато практики, цікавих домашніх завдань + творчий проект в кінці курсу; - зручні робочі зошити, щоб нічого не втратити і не забути; - творчий колектив однодумців, наповнений ідеями. Результат: Ви розберетеся у всіх налаштуваннях своєї камери і зрозумієте, які безмежні можливості для творчості дають навіть бюджетні фотоапарати. Навчитеся робити якісні і дорогі знімки навіть на "мильницю". Поповните своє портфоліо гідними знімками. Відразу після курсу зможете сміливо почати фотографувати за гроші. Почнете дивитися на світ зовсім іншими очима.


Часто шукають

↑ Вгору