Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа красоты и стиля "E.v.A"

  Школа красоты и стиля "E.v.A"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (066) 776-9604, +38 (096) 639-5989, +38 (063) 055-9979

  Контактна особа:Катерина

  Адреса сайту:www.eva-school.dp.ua

  Місце навчання:м. Дніпропетровськ, пл. Леніна, 1 (пл. Героїв Майдану, 1)

  Школа краси і стилю "E.v.A" - це освітній проект нового рівня в сфері індустрії краси. У школі краси "E.v.A." розробляються нові цікаві програми і для початківців, і для діючих майстрів, які бажають підвищити свій професійний рівень. Формат навчання пропонується найрізноманітніший: денний і вечірній, індивідуальний і в групах. Але всі вони включають обов'язкове відпрацювання із залученням моделей. Складні семінари по стрижкам розділені на жіночий і чоловічий блоки. І припускають навчання ключовим теоріям побудови основних форм стрижок, а також техніці стрижок ускладнених форм із застосуванням градуювання і складних з'єднань довгих, коротких і середніх довжин і текстур.

  Напрями навчання: - курс "Перукар - Універсал"; - курс "Всі види манікюру - педикюру"; - курс "Дизайн нігтів"; - курс "Майстер нарощування нігтів гель-акрил"; - курс "Художнє оформлення брів" (корекція та фарбування); - курс "Візажист - Стиліст"; - курс "Нарощування вій"

  Тривалість курсу вивчення: 3 - 6 місяців

  Вартість за семестр: 450 грн - 9600 грн

  Система знижок: при повній оплаті курсу - знижка 10%

  Формат освіти: - курсове навчання, майстер-класи

  Форма навчання: - денне, вечірнє навчання; - індивідуальне навчання і в групах

  Кількість осіб в групах: 1 - 3 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: після навчання видається сертифікат встановленого зразка

  Додаткова інформація: Запрошуємо в нашу школу краси на навчання. Викладачі з 10-ти річним досвідом роботи у своїй сфері діяльності. Навчання 90% - це практичні заняття. Якщо і Ви вирішили поміняти вектор свого розвитку або хочете підвищити кваліфікацію, то запрошуємо Вас на курси. Якщо ви хочете стати професіоналом, повністю готовим до роботи в салоні краси, отримати досвід і знання - чекаємо Вас на навчання в нашій школі.


  Часто шукають

  ↑ Вгору