Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Тренер-консультант "Оберемок"

  Тренер-консультант "Оберемок"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 906-9562

  Контактна особа:Оберемок Наталія

  Адреса сайту:oberemokii.com

  Місце навчання:м. Київ

  Наша компанія проводить тренінги з управління проектами з використанням програмного продукту MS Project. Консультанти компанії беруть участь у проектах впровадження корпоративних систем управління проектами на базі Microsoft Project Online. Фахівці компанії надають допомогу у створенні проектних офісів, опису процесів і розвитку корпоративних систем управління проектами. Тренера нашої компанії це: - сертифіковані фахівці в області проектного управління (сертифікати IPMA); - з великим досвідом роботи на посаді проектного менеджера або керівника проектного офісу; - з великим стажем тренерської роботи (більше 10 років); - із значним портфелем реалізованих проектів впровадження корпоративних систем управління проектами.

  Напрями навчання: - курс "Управління проектами з використанням MS Project 2010/2013"; - курс "Управління змістом і термінами в MS Project"; - курс "Управління витратами та підрядниками проектів в MS Project"; - курс "Управління ресурсами проектів в MS Project"; - курс "Розробка планів управління ризиками та якістю"

  Тривалість курсу вивчення: 1 місяць

  Вартість за семестр: 2500 грн - 10000 грн

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: денна, вечірня форми навчання

  Кількість осіб в групах: мінімально 10 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: допомагаємо з працевлаштуванням

  Додаткова інформація: Результати тренінгу: - портфель проектів компанії; - плани-графіки проектів компанії (діаграма Ганта); - технологічні плани-графіки проектів; - шаблони типових проектів компанії; - план управління підрядниками в MS Project; - бюджети проектів в MS Project; - плани руху грошових коштів в MS Project; - ресурсні плани проектів в MS Project; - перелік ресурсів проектів в MS Project; - корпоративний пул ресурсів компанії. Учасники: керівники проектів (менеджери проектів), координатори проектів, співробітники проектного офісу, ключові учасники проектів. Теорія / практика: 20/80. Переваги курсів: - дані курси проводиться у форматі коучингу, коли співробітники компанії самі розробляють плани-графіки проектів; - тренер має великий досвід проведення тренінгів з використання MS Project в компаніях різного типу, як в Україні, так і за кордоном; - можливе проведення контрольного тестування співробітників і виконання ними домашнього завдання; - фіксована ціна за тренінг, Ви платите за час тренера, а не за кількість слухачів.


  Часто шукають

  ↑ Вгору