Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Ідеальний контур"

  Навчальний центр "Ідеальний контур"

  Поставити питання

  Телефон: (066) 160-0442, (096) 772-3964

  Контактна особа:Світлана

  Адреса сайту:idealcontour.com.ua

  Місце навчання:м. Київ, вул. В. Житомирська, 30а м. Одеса, вул. Канатна, 11 (НЦ "IncomeD")

  Навчальний центр "Ідеальний контур" - це підготовка професіоналів перманентного макіяжу. Ми пропонуємо комплексний підхід у сфері навчання перманентного макіяжу. Програма розроблена за підтримки світового лідера у сфері перманентного макіяжу "Європейської Академії "Nouveau Contour", Голландія. Навчання: - навчання за унікальною методикою; - якісні пігменти виробництва Європейського Союзу; - обладнання, лідер у сфері перманентного макіяжу (Німеччина); - модульна система; - диплом міжнародного зразка.

  Напрями навчання: - курси перманентного макіяжу

  Тривалість курсу вивчення: від одного до чотирьох днів в залежності від обраної Вами програми

  Вартість за семестр: від 1000 до 9000 грн

  Система знижок: індивідуальна система знижок

  Формат освіти: базовий курс та підвищення кваліфікації майстрів перманентного макіяжу, проведення майстер класів, презентацій, тренінгів, семінарів

  Форма навчання: - денна форма навчання; - без вихідних, можливий індивідуальний графік

  Кількість осіб в групах: від 2 до 4 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: диплом міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Система освіту навчального центру "Ідеальний контур" дозволить стати майстром гармонійно і поетапно від базового рівня до майстра. Ми зможемо забезпечити Вам гідний ріст і реалізуємо Ваші найсміливіші мрії. Наш навчальний центр орієнтований на підготовку тільки професіоналів перманентного макіяжу. Наша основна задача - підготувати майстрів, які після проходження навчання 100% стануть практикуючими майстрами готовими працювати та впевненими у своїх силах. НЦ "Ідеальний контур" є офіційним дистриб'ютором NOUVEAU CONTOUR, Голландія в Україні. Це означає, що у всіх наших майстрів є можливість навчитися і придбати все необхідне для роботи і бути впевненим у якості продукції, зі світовим ім'ям.


  Часто шукають

  ↑ Вгору