Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Школа нумерології і психології "Ідеал"

  Школа нумерології і психології "Ідеал"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 303-9323, (095) 821-8875

  Контактна особа:Галина Ганджа - керівник школи

  Адреса сайту:11599.ru

  Місце навчання:м. Київ, вул. Старовокзальна, 17

  В основі нашої школи лежить тест Піфагора або нумерологія. Розшифровка тесту, який складається за датою народження.   Авторська методикою Наталії Сидорової «ІДЕАЛ: НУМЕРОЛОГИЯ, АНАЛІЗ ОСОБИСТОСТІ » 1 клас. На семінарі Ви освоїте основи нумерології і навчитеся застосовувати її в повсякденному і діловому житті. Система дуже доступна і зрозуміла, а найголовніше, вона працює вже з перших уроків її вивчення.

  Напрями навчання: - курси практичної психології-нумерології

  Тривалість курсу вивчення: 1 місяць

  Вартість за семестр: 6000 грн за курс

  Формат освіти: У Києві проходить очне навчання 1 класу і 2 класу. Вся система навчання ділиться на 3 блоки: 1. Базовий блок (система розрахунку, поняття її.) 2. Блок «Сімейні стосунки» (діти, чоловік і жінка, види шлюбних союзів і т.д.) 3. Блок «Профорієнтація і ділові відносини» (вибір професії, здоров'я, гроші, корекція)

  Форма навчання: очне навчання, вечірня, і по суботах

  Кількість осіб в групах: Від 5 до 15 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: У нас Ви зможете: - Розуміти себе і пояснювати причину тих чи інших своїх дій; - Знаходити правильний підхід до людей і розуміти причину їхньої поведінки; - Розуміти протилежну стать і вибудовувати гармонійні відносини; - Знаходити спільну мову зі своєю дитиною і виховувати його за принципом «не нашкодь»; - Бачити психологічні причини захворювань і усувати їх. У школі проходить: - Навчання 1-й клас і 2 -й клас - Одноденні семінари - Тренінги - Консультації - Творчі майстер-класи - Трансформуючі гри


  Часто шукають

  ↑ Вгору