Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Сумський навчальний центр

  Сумський навчальний центр

  Поставити питання

  Телефон: (0542) 243-251, (050) 273-1972

  Факс:(0542) 243-351

  Контактна особа:Світлана Анатоліївна

  Місце навчання:м. Суми, пр-т Курський, 143

  Сумський навчальний центр здійснює навчання по робочим професіям. Ми пропонуємо Вам: - гнучку систему знижок, що прямопропорційно залежить від кількості людей, що навчаються під Вашою егідою; - можливість дистанційного навчання; - сучасні методи навчання, презентації та учбові фільми, адаптовані під потребу слухачів; - індивідуальний підхід до кожного замовлення; - розробка індивідуальних навчальних планів (курси цільового призначення); - орієнтація на практичний бік виконуваної роботи. Матеріально-технічна база, висококваліфіковані викладачі, майстри виробничого навчання, методичне забезпечення відповідає сучасним вимогам для підготовки висококваліфікованих робітників. Для іногородніх слухачів компанія надає в оренду житлове приміщення з усіма сучасними комунікаціями. Повний перелік професій надається, навчання посадових осіб з питань охорони та інших нормативних актів, розробка інструкцій з охорони праці згідно вимог управління Держгірпромнагляду.

  Напрями навчання: - електрогазозварник; - муляр; - пічник; - штукатур; - маляр; - лицювальник-плиточник; - електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування; - водій автотранспортних засобів (категорія "В"); - машиніст крану (кранівник); - машиніст крану автомобільного; - стропальник; - машиніст автовишки та автогідропідіймача; - газорізальник

  Тривалість курсу вивчення: 1,5 - 3 місяці

  Вартість за семестр: 1500 - 3000 грн

  Система знижок: діє гнучка система знижок

  Формат освіти: курси цільового призначення, навчання персоналу на допуск до робіт з підвищеною небезпекою

  Форма навчання: - денна, вечірня форми навчання; - група вихідного дня; - дистанційне навчання

  Кількість осіб в групах: 1 - 15 осіб

  Тип документа, що видається після навчання: свідоцтво встановленого зразка

  Додаткова інформація: ДП "Сумський навчальний центр" активно співпрацює з іноземними колегами, тому навчання ведеться у відповідності до Європейських вимог. Майстри виробничого навчання проходять підвищення кваліфікації в німецькому навчальному центрі. Методична база включає в себе матеріали по роботі з новітнім обладнанням та згідно з європейськими технологіями.


  Часто шукають

  ↑ Вгору