Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Академія Фотографії

  Академія Фотографії

  Поставити питання

  Телефон: (093) 449-4305

  Контактна особа:Рома

  Адреса сайту:aop.com.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Данилишина, 6

  Основна ціль академії - не навчити натискати на кнопки фотоапарата, а навчити думати і бачити по-іншому, виходити за стандартні рамки, будуючи свій власний стиль, без штампів. В неформальній обстановці викладачі розкажуть не лише основи фотографії, але й далеко заглибляться в академічні поняття, такі як композиція, кольористика, розуміння природи світла та об'єму, тонкощі роботи у фотошопі та Raw-конверторах, нюанси маркетингу, та багато іншого. Тенденції фотографії швидко змінюються, фотографія стає чимось більше, ніж просто згадкою на пам'ять, вона щось вам говорить, трактує певну ідею, спонукає думати і захоплюватись. Зараз, коли фотоапарат в кожного в руках, не достатньо навчитись фотографувати гарно чи як усі. Саме тому ми ввели ідею індивідуальних та колективних проектів та поняття кураторів (для творчого курсу фотографії). Кожного нашого студента буде курувати один із викладачів академії, під час проходження курсу ми детально обговорюватимемо проект студента, допомагаючи і вникаючи в процес його створення практично на кожному його етапі.

  Напрями навчання: - курси фотографів

  Тривалість курсу вивчення: інтенсивні курси (8 днів по 3 год.), авторські курси 1 місяць (по 2-3 год.), творчий курс фотографії 2 місяці

  Вартість за семестр: 1200 - 2000 грн

  Система знижок: знижки надаються на певні курси для студентів нашої академії та при завчасній передоплаті

  Формат освіти: курси, майстер-класи, воркшопи

  Форма навчання: вечірня форма навчання

  Кількість осіб в групах: 5 - 10 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про проходження курсів

  Додаткова інформація: Курси розраховані для тих які хочуть творчо розвиватись і які не бояться багато корисної інформації в короткі терміни. Вони підійдуть також всім людям творчих професій, впевненим собі початківцям і фотографам які вже мають певний досвід у фотографії (не важливо проходили чи не проходили інші курси фотографів), але які б хотіли вийти на вищий рівень у фотографії.


  Часто шукають

  ↑ Вгору