Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Курси підвищення кваліфікації
  3. Навчальний центр "Розвиток"

Навчальний центр "Розвиток"

Телефон: (096) 280-6978, (050) 030-6110, (057) 757-6404

Контактна особа: Маргарита

Адреса сайту: www.razvitiepro.com.ua

Місце навчання: м. Харків, вул. Серпова, 4 (м. Наукова)

Написати листа учбовому закладу

Навчальний центр "Розвиток" має широкий профіль навчання. Ми займаємося підготовкою фахівців в галузі менеджменту та маркетингу, управління, IT програмування, а також вивчення іноземних мов.

Напрями навчання:

- курс "Маркетинг і реклама"; - курс "Менеджер з продажів"; - курс "Торговий представник"; - курс "ТОП-менеджер"; - курс "Менеджер по туризму"; - курс "Відеозйомка та монтаж"; - курси акторської майстерності; - курс "Основи програмування"; - курс "Web-програмування"; - курс "Розробка додатків під iOS"; - курс "Програмування Swift і Objective-C"; - курс "Програмування Java"; - курс "Програмування С#"

Формат освіти:

курсове навчання

Форма навчання:

гнучкий графік навчання

Кількість осіб в групах:

групи до 5-6 чоловік, є індивідуальне навчання

Тип документа, що видається після навчання:

сертифікат про проходження курсів

Додаткова інформація:

Мета нашої роботи - допомагати набувати і розвивати необхідні знання та вміння для розкриття та реалізації закладеного в кожному з нас потенціалу. Наша команда - це фахівці - практики, тренери, викладачі, професійні актори і психологи, які дадуть вам 100% ефективних знань і подарують 100% відмінного настрою! УЦ "Розвиток" запрошує на курси акторської майстерності. Ми навчимо акторської майстерності для життя і для розвитку особистісних якостей. На нашому курсі ви: - позбудитесь затискачів і блоків; - зможете впевнено виступати перед аудиторією; - пройдете підготовку з риторики та дикції; - опануєте методикою психотехніки; - освоїте техніки володіння своїми емоціями; - познайомитеся з мистецтвом імпровізації. Приходьте, буде весело і цікаво!

↑ Вгору