Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Source IT"

  Навчальний центр "Source IT"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 282-8588

  Контактна особа:Аліна

  Адреса сайту:source-it.com.ua

  Місце навчання:м. Львів, вул. Наукова, 7а

  Source IT - кращій варіант для тих, хто бажає змінити своє життя на краще і освоїти одну з ІТ професій. Пропонуємо курси програмування (PHP, Javascript, Java), тестування ПЗ та ІТ рекрутинг.

  Напрями навчання: - курс "Основи програмування"; - курс "Java (basic level)"; - курс "Java (advanced)"; - курс "Java Android"; - курс "PHP Web-development"; - курс "JavaScript"; - курс "JavaScript (advanced)"; - курс "Тестування QA"; - курс "QA automation"; - курс "QA automation online"; - курс "Верстка web сторінок"; - курс "Web-дизайн"; - курс "IT рекрутинг"; - курс "Інтернет-маркетинг"; - курс "IT Sales"; - курс "IT Project Management"; - курс "IT Англійський"

  Тривалість курсу вивчення: 1,5 - 3,5 місяця

  Система знижок: при умові реєстрації через сайт - 5%

  Формат освіти: курсове навчання

  Форма навчання: заняття у вечірній час в будні та денний час в вихідні

  Кількість осіб в групах: 6-12 чоловік

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: "Source IT" вже кілька років займається освітою як початківців, так і працюючих ІТ спеціалістів. Ми займаємо лідируючі позиції у галузі навчання, в першу чергу, завдяки команді професіоналів, які працюють у нас. Всі наші викладачі є практикуючими спеціалістами і експертами в своїй галузі. Наша місія - підготовка якісних спеціалістів для IT. Source IT розширює свою географію і тепер, у всіх хто прагне поповнити ряди Львівських ІТ інженерів також з’явився шанс. Для тих, кто хоче увійти в IT у Львові ми маємо курси: розробка на JavaScript, PHP, тестування ПЗ (QA) та ІТ рекрутинг. З радістю допоможемо і підтримаємо Вас у прагненні до знань і новітніх технологій!


  ↑ Вгору