Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Курси підвищення кваліфікації
  4. Навчальний центр "Source IT"

Навчальний центр "Source IT"

Телефон: (067) 282-8588

Контактна особа: Аліна

Адреса сайту: source-it.com.ua

Місце навчання: м. Львів, вул. Наукова, 7а

Написати листа учбовому закладу

Source IT - кращій варіант для тих, хто бажає змінити своє життя на краще і освоїти одну з ІТ професій. Пропонуємо курси програмування (PHP, Javascript, Java), тестування ПЗ та ІТ рекрутинг.

Напрями навчання:

- курс "Основи програмування"; - курс "Java (basic level)"; - курс "Java (advanced)"; - курс "Java Android"; - курс "PHP Web-development"; - курс "JavaScript"; - курс "JavaScript (advanced)"; - курс "Тестування QA"; - курс "QA automation"; - курс "QA automation online"; - курс "Верстка web сторінок"; - курс "Web-дизайн"; - курс "IT рекрутинг"; - курс "Інтернет-маркетинг"; - курс "IT Sales"; - курс "IT Project Management"; - курс "IT Англійський"

Тривалість курсу вивчення:

1,5 - 3,5 місяця

Система знижок:

при умові реєстрації через сайт - 5%

Формат освіти:

курсове навчання

Форма навчання:

заняття у вечірній час в будні та денний час в вихідні

Кількість осіб в групах:

6-12 чоловік

Тип документа, що видається після навчання:

сертифікат

Додаткова інформація:

"Source IT" вже кілька років займається освітою як початківців, так і працюючих ІТ спеціалістів. Ми займаємо лідируючі позиції у галузі навчання, в першу чергу, завдяки команді професіоналів, які працюють у нас. Всі наші викладачі є практикуючими спеціалістами і експертами в своїй галузі. Наша місія - підготовка якісних спеціалістів для IT. Source IT розширює свою географію і тепер, у всіх хто прагне поповнити ряди Львівських ІТ інженерів також з’явився шанс. Для тих, кто хоче увійти в IT у Львові ми маємо курси: розробка на JavaScript, PHP, тестування ПЗ (QA) та ІТ рекрутинг. З радістю допоможемо і підтримаємо Вас у прагненні до знань і новітніх технологій!

↑ Вгору